Ziraat'ten Uygun Fiyatlı Ev Satışları Başladı! Ziraat'ten İcralık Gayrimenkul Satışları Devam Ediyor!

Ziraat Bankası ev elindeki konutları gayrimenkul satış ilanları ile satışa sundu. İşte Ziraat'ten satılık gayrimenkuller…

Kredi 25.11.2021 - 18:27 25.11.2021 - 18:27 Serhat Karaman

Bankaların icralık, hacizli ev satışları ile ellerindeki gayrimenkulleri eritmeye başlaması birçok vatandaş için fırsat yarattı. Zaman zaman piyasa değerinin de altında satışlar ile dikkat çeken ilanlar, en yüksek teklifi veren kişiler tarafından satın alınabiliyor. Ziraat Bankası kamu bankası olması sayesinde ayrıca diğer bankalara göre çok daha geniş seçeneklere de sahip. Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde yer alan satılık gayrimenkul ilanları arasında, Ziraat Bankası’ndan satılık köy evlerinden site içi lüks dairelere, işyerlerinden arsalara kadar sayısız gayrimenkul türü yer alıyor. En uygun fiyat teklifleri ve Ziraat Bankası’nın cazip konut finansman seçenekleri de kullanılarak yeni bir gayrimenkul satın almak isteyen herkes yararlanabilir.

Ziraat’ten 98 Bin Lira ile Ankara’da 2 + 1 Daire Satışı

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları arasında Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük kentlerde yer alan birçok ilan vatandaşların düşük fiyat teklifleri ile de ev sahibi olmalarını sağlamaya devam ediyor. Ankara Beypazarı’nda 100 m² 2 + 1 konut 92 bin 100 TL başlangıç bedeli ile satışa sunuldu. En iyi teklifi verenin alacağı konut için ayrıca bankanın konut kredi seçeneklerinin de kullanılması mümkündür.

Ankara’nın dışında İstanbul’un gözde semtlerinden Küçükçekmece’de 270 bin lira başlangıç bedeli ile apartman dairesi satışa sunuldu. Türkiye genelinde benzer başlangıç değerleri ile daha birçok farklı gayrimenkul satışının yapıldığı ilanlara teklif vererek uygun fiyatlı gayrimenkul satın alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredilerinde Uygun Faiz Uygulanıyor

Gayrimenkul ilanlarının yayınlanmasının ardından vatandaşlar ayrıca Ziraat Bankası’nın uygun konut kredisi faiz oranları ile yeni bir ev sahibi olmak için finansman desteği kullanabiliyor. Bankalardan icralık, hacizli satış ilanları için zaman zaman kullandırılan finansman seçenekleri, %1,20’den başlayan avantajlı faiz oranları ile sunulmaya devam ediyor.

Merkez Bakası tarafından faizlerin düşürülmesinin ardından kamu bankalarının faiz oranlarında indirime gitmesine bağlı olarak, Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan birçok gayrimenkul ilanının satın alımı için konut kredisi avantajlarından yararlanılması da mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@