Son dönemde artan fiyatlar karşısında emeklilerin korunmasını sağlayacak finansman seçenekleri sunmaya devam eden Ziraat Bankası, Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında konut ve ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ile tüm emekli vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sunan Ziraat Bankası, %1,63’ten başlayan cazip faiz oranları ile Tüketici Kredisi sunuyor. Öte yandan emeklilerin kolayca ev sahibi olmasını sağlayacak Konut Kredisi kampanyası kapsamında emekli vatandaşlara özel %1,29’dan başlayan faiz oranları ile kredi kampanyası yer alıyor.

Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek! Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek!

Ziraat’ten Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları için farklı tip kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyen veya acil nakit sorunları yaşayan emeklilerin talep edebilecekleri kredi kampanyası kapsamında Tüketici Kredisi ile nakit sorunlarını gidermek isteyen vatandaşlar 36 ay vade seçenekleri ile 20 bin liraya kadar anında kredi taleplerini iletebilecek.

Öte yandan kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen tüm emekliler için cazip oranlara sahip konut kredisi fırsatı da sağlayan Ziraat Bankası, 120 ay vade seçenekleri ve %1,29’dan başlayan avantajlı faiz oranları uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası Emekli Tüketici Kredisi Faizleri

Ziraat Bankası’nın Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında yer alan Tüketici Kredisi ile tüm emekli vatandaşların nakit ihtiyaçlarının uygun faiz oranlarına sahip avantajlı kredi ile karşılanması hedefleniyor. 36 ay vade seçenekleri, %1,63 faiz oranları ve 20 bin TL’ye kadar anında emekli tüketici kredisi Ziraat Bankası üzerinden talep edilebilecek.

Günümüzde emeklilere yönelik kredi destek paketleri ile dikkat çeken birçok banka genelde düşük miktarda krediler ile hizmet sağlamaktadır. Ancak emekliler için aynı zamanda konut kredisi de sağlayan Ziraat Bankası emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm vatandaşlara destek sağlıyor.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamından yararlanarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için 100 bin TL konut kredisine %1,29’dan başlayan faiz oranları uygulanacak. 1 milyon TL kredi talepleri için bu oran %1,34 olarak belirlenmiştir. 120 vade ve uygun ödeme koşulları ile emeklilerin konut kredisi Ziraat Bankası’ndan herkese sunuluyor.