Ziraat ve Vakıfbank'tan Ödenecek! Kamu Çalışanı, Emekli ve Özel Sektör Çalışanı Fark Etmeksizin Uygun Oranlar Sunuluyor!

İki kamu bankası harekete geçti! Ziraat ve Vakıfbank ihtiyaç sahibi herkese kredi desteği veriyor. İşte detaylar…

Kredi 26.02.2022 - 09:21 26.02.2022 - 09:21 Serhat Karaman

Vatandaşların nakit ihtiyacını çözmek için farklı kredi ve destek paketleri ile hizmet vermeye başlayan bankalar tarafından avantajlı oranlar sunuluyor. Maaş müşterileri dahil her kesimden vatandaş için uygun kredi vereceğini duyuran iki bankadan 40 bin lira kredi için cazip geri ödeme seçenekleri duyuruldu. 
Kamu personellerinden emeklilere, özel sektör çalışanlarından asgari ücretli çalışanlara ve maaş müşterilerine kadar herkesin rahatça yararlanabileceği destekler kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. Kolay başvuru kanallarının da kullanılabildiği krediler kapsamında avantajlı bankacılık hizmetleri de kullanılabilmektedir. 

Vakıfbank 40 Bin Lira Kredi Desteği 

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile nakit desteği veriliyor. Üstelik 3 ay erteleme seçeneklerine de sahip kredi kapsamında avantajlı geri ödeme seçenekleri bir arada sunulmaktadır. 

Haber

40.000 TL kredi için aylık 1.534 TL taksit oranları ile kolay geri ödeme planlarının hazırlandığı kredi kapsamından dileyen tüm vatandaşların yararlanması sağlanıyor. SMS ile kolay başvuru yöntemlerinin de kullanılabildiği kredi kapsamında 125 bin liraya kadar kredi talep edilmesi sağlanacak. Ancak 50.000 TL ve üzerinde kredi talepleri için vade seçeneği 24 ay olarak belirlenmiştir. 

Ziraat Bankası 40 Bin Lira Kredi Ödemesi 

Ziraat Bankası tarafından emekli ve çalışan maaş müşterilerine özel cazip kredi destekleri veriliyor. Çalışanın Artısı veya Emeklinin Artısı kredi paketlerinden biri tercih ederek nakit desteğinden yararlanmak isteyenlere özel yüzde 1.69 faiz oranları ile 40.000 TL kredi, aylık 1.576 TL taksitle geri ödenebilecek. Daha düşük miktarda kredi taleplerinde ise yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranları ile kredi desteği sağlanması hedefleniyor. 

Vatandaşların her türlü finansman ihtiyacına destek olan Ziraat Bankası, 36 ay vade avantajları ile tüketici kredisi desteği verirken, aynı zamanda konut kredisi destekleriyle de maaş müşterileri için cazip teklifler sunuyor. Bankanın maaş müşterisi olmayanların farklı kredi seçeneklerini kullanmaları sağlanmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@