Ziraat Katılım, kredilerini ödeyemediği için icralık duruma gelen müşterilere ait konutların satışına başladı. İcralık ev arayanlar, artık Ziraat Katılım Bankası’nın elindeki konutlara da teklifte bulunabilecek. Benzer şekilde konutu, arsası ya da iş yeri Ziraat Katılım nezdinde olan bireyler de kendilerine ait gayrimenkulleri uygun fiyatla geri alabilecek.

105.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla İcralık Konut Satışı

Ziraat Katılım gayrimenkul satış sitesinde yer alan konutlara teklifte bulunarak icralık bu konutları satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi esnasında söz konusu taşınmazlar tüm haklarıyla beraber size aktarılır ve herhangi bir icra kalmaz. Benzer şekilde ipotek, şerh ya da benzeri bir sorununuz da olmaz. Yalnızca söz konusu gayrimenkulleri Ziraat Katılım Bankası’ndan kredi kullanarak satın almanız halinde borcunuz sona erene kadar tapu üzerinde Ziraat Katılım Bankası’nın ipotek kaydı görünür; fakat tapu yine sizin adınıza düzenlenir.

Ziraat Katılım gayrimenkul portföyü içerisinde birçok il ve ilçede bulunan taşınmazlar sergilenmekte. Ankara’dan Kayseri’ye, İstanbul’dan Mardin’e kadar birçok ilde yer alan bu taşınmazlar, piyasadaki fiyatlarının altında satışa sunulmakta. Yukarıda yer alan fiyat listesinde son derece kaliteli konutların oldukça uygun fiyata satışa sunuldukları görülmekte.

500.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Arsa Sahibi Olun

Ziraat Katılım portföyünde konut dışında çok sayıda arsa da mevcut. 500.000 TL’den 7.950.000 TL’ye kadar değişen fiyatlarla bütçenize uygun arsayı Ziraat Katılım aracılığıyla satın alabilirsiniz. Fikir oluşturması açısından bazı arsaların fiyat tabelasını sizlerle paylaşacağız. Aşağıda yer alan görselde Ziraat Katılım Bankası tarafından satışa sunulan çeşitli arsaları görebilirsiniz.

Ziraat Katılım İcralık İş Yeri Satışı

İcralık iş yeri satışları her zaman daha çok rağbet görürken Ziraat Katılım Bankası da bu rağbet sonucunda elindeki iş yerlerinin tamamına yakınını satmış oldu. Ekim 2021 itibarı ile tek bir iş yeri bulunan Ziraat Katılım Bankası, yakın zamanda diğer iş yerlerinin satış işlemlerini de başlatacak. Sizlere sunacağımız satış sitesini belirli aralıklarla ziyaret ederek yeni satışa konulan iş yerlerini görebilir ve herkesten önce davranarak uygun fiyatla iş yeri sahibi olabilirsiniz. Ziraat Katılım gayrimenkul satış sitesine erişim sağlamak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ