TÜİK tarafından açıklanan Eylül ayı faiz oranları her şeyi yakından etkilerken vatandaşlar bankaların ihtiyaç krediis bağlamında faiz oranlarında bir değişiklik olup olmadığını merak etti. Enflasyon oranının bankaların faiz oranına nasıl yansıdığını merak eden vatandaşlar gözlerini haberlere çevirirken bankaların faiz oranları belli oldu. Ziraat, ING, VAKIFBANK, GARANTİ bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Ekim ayına girilmesiyle birlikte uzun süredir açıklanması beklenen faiz oranları açıklandı. TÜİK tarafından yapılan açıklamaya göre Ekim ayında uygulanacak olan faiz oranı %85,45 olurken bu enflasyon dalgalanmasının bankaların faiz oranlarını nasıl etkilediği ya da etkileyip etkilemeyeceği merak konuusu oldu. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir? Bankaların ekim ayı enflasyon sonrası faiz oranı değişti mi?

ZİRAAT, ING, VAKIFBANK, GARANTİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR?

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar ihtiyaçlarını giderebilmek için bankaların faiz oranlarını araştırmaya başladı. Bugün saat 10:00'da TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranı ile birlikte bankaların faiz oranları da merak edildi. Ekim ayı için açıklanan enflasyon oranı ile birlikte vatandaşlar bankaların faiz oranlarında bir artış olup olmadığını merak etmeye başladı. 

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %1,79

LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı

Taşıt kredisi: %1,59

Konut kredisi: %1,29

HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %1,89

Taşıt kredisi: %1,59

Konut kredisi: %1,20

AKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %2,12

Taşıt kredisi: %2,05

Konut kredisi: %2,8

HSBC KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %2,57

Taşıt kredisi: %3,79

Konut kredisi: %3,79

QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %2,24

Taşıt kredisi: %2,84

Konut kredisi: %2,71

VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %1,91

Taşıt kredisi: %1,59

Konut kredisi: %1,29

DENİZBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: %1,79

Taşıt kredisi: %2,72

Konut kredisi: %2,99

,