Ziraat Hesabı Olanlar Yaşadı! Nakit Desteği Arayanlara Anında ATM'den Bile Ödeme Yapılabilecek!

Ziraat Bankası’nda hesabı olan vatandaşlara destek üstüne destek geliyor. Başvuran herkes anında 20 bin liraya kadar yararlanabilecek. İşte ayrıntılar…

Kredi 24.02.2022 - 10:26 24.02.2022 - 10:26 Serhat Karaman

Türkiye’nin en köklü kamu bankalarından Ziraat Bankası tarafından vatandaşların birçok ihtiyacına yönelik cazip oranlarla nakit desteği sunuluyor. Kamu bankası olmasıyla birçok devlet desteğinin de vatandaşların hesaplarına ödendiği banka olarak öne çıkan Ziraat Bankası, nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara başvurmaları halinde herhangi bir kredi süreciyle uğraşmadan 20.000 TL’ye kadar nakit desteği veriyor. 

ATM’ler üzerinden bile kolayca alınabilecek nakit desteğinin geri ödemeleri ise uygun ödeme planları üzerinden hesaplanmaktadır. Ziraat Bankası’nın anında nakit desteğinden yararlanarak finansman arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz.  

Ziraat ATM’lerinden Ödenmeye Başladı 

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara Ziraat Bankası tarafından uygun geri ödeme seçenekleri ile nakit avans desteği sunuluyor. Ziraat ATM’lerine giderek dilediğiniz zaman çekebileceğiniz paralarınız ile birçok ihtiyacınıza çözüm bulanabilirsiniz. Bankkart Taksitli Nakit Avans fırsatı ile bankamatik üzerinden işlem gerçekleştirerek 12 aya kadar vade fırsatları ile ücretsiz olarak taksitli nakit avans kullanılması mümkündür. 

Haber

100 TL ile 20.000 TL arasında yapılan nakit desteğinde taksitli nakit avans işlemi kart sahibinin işlem anında kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı tutulmuştur. ATM üzerinden de günlük olarak yapılacak para çekme işlemlerinde günlük para çekme limiti kadar işlem gerçekleştirilebilmektedir. Uygun faiz oranları ile geri ödeme fırsatlarının da sunulduğu nakit avans kapsamında cazip oranlar uygulanmaktadır.  

Ziraat Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası’nın ihtiyaç sahibi vatandaşlara sunduğu anında nakit desteği birçok farklı kanal üzerinden kullanılabilir. İster dijital kanallar üzerinden ister ATM veya banka şubelerinden kolayca ücretsiz taksitli nakit avans taleplerinizi ileterek nakit sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. 

Vatandaşların üst üste gelen zamlar ve artan fiyatlar karşısında aradığı acil nakit ihtiyaçları için başlatılan nakit avans fırsatları sadece Ziraat Bankası tarafından değil ayrıca birçok banka tarafından benzer avantajlar ile sunulmaktadır. Ziraat üzerinden taksitli nakit avans kullanmak isteyenlere 12 ay vadeyle ve düşük faiz fırsatları ile uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@