Bugün itibariyle saat 10:00'da açıklanan enflasyon oranının ardından bankalardan emekliyi sevindirecek akmapanyalar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay emekli maaşlarına yapılan zammın ardından emekli maaşını taşıyan emekliye bankalardan promosyon müjdesi gelmişti. Bankaların müşteri kitlelerini elinde tutmak ve müşteri skalalarını daha da büyütmek amacıyal promosyon yarışına girmesi en çok emekliyi sevindirmişti. Ziraat, Halkbank, ING, Garanti ikramiyesi 6 bin TL, maaş 5 bin 455 TL! Piyango emekliye vurdu! 3 dakikada hesapta!  Ziraat, Halkbank, ING, Garanti kampanyaları ve ihtiyaç kredisi faiz oranları...

memur-enflasyon-farki-hesaplama (3)

Asgari ücrette gelişen güncellemelerın ardından emekli maaşlarına da yeni bir güncelleme geliyor. Açıklanan enflasyon oranlarının ardından emekli maaşlarına bu enflasyonun nasıl yansıyacağı merak edilirken bankalar emeklinin yanında olmaya devam ediyor. Özellikle de ihtiyaçların git gide daha da arttığı kış aylarında emekliler gözlerini ihtiyaç kredisine çevirmeye devam ediyor. 

EMEKLİLER İÇİN PROMOSYON ALIMI NASIL YAPILIR?

Bankalardan 10 bin TL.ye varan promosyonlarını alarak bu ay maddi anlamda rahatlama yakalayan emekliler enflasyon oranlarının yükelmesinin ardından emekli maaşlarının artıp artmayacağını araştırmaya devam ediyor. Bu noktada enflasyon oranlarının bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarına yansıyıp yansımadığı da araştırılan konular arasında yer alıyor. 

Bankalar emekli maaşını kendi bankasına taşıyarak 3 sene kalma sözü veren emeklilere farklı kampanyalar sunmaya devam ederken bugün TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranlarının bankaların kampanyaları üzerindeki etkisi de oldukça merak edildi. Ziraat, Halkbank, ING, Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları enflasyondan etkilendi mi?

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI ENFLASYONDAN ETKİLENDİ Mİ?

İhtiyaç listelerinin kaabrması ve kış aylarının gelmesiyle birlikte bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen vatandaşlar yüzlerini ihtiyaç kredilerine döndü. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları merak edilirken açıklanan enflasyonun faiz oranlarını etkileyip etkilemediği de merak konusu oldu. 

Bankaların web sitesinde bulunan ihtiyaç krediis faiz oranları şimdilik eski rakamları korurken önümüzdeki günlerde ihtiyaç kredisi faiz oranlarında bir güncelleme olup olmayacağı bilinmiyor. İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar sadece faiz oranları değil aynı zamanda ikramiye ve emekli maaşı zammını da oldukça merak ediyor. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ilgili güncel durumları takip etmek için haberkredi.net haber sitemizi takipte kalmaya devam edin. 

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!