Ekonomik açıdan giderek pahalılaşan otomobil fiyatları, araç sahibi olmak isteyenleri kara kara düşündürüyor. Hayallerindeki arabaya sahip olmak isteyenler bankaların taşıt kredisi kampanyalarını araştırırken, Ziraat Bankası elindeki otomobilleri uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor. Ziraat Bankası tarafından satılan araçlar, piyasa fiyatının yarısına satıldığı için araç sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi görüyor.

Ziraat Bankası Uygun Fiyata Araç Satıyor

Ziraat Bankası, araç sahibi olmak isteyenleri heyecanlandıran bu hamlesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Bankanın elinde kalan araçlar, piyasa fiyatının neredeyse yarısına yeni sahiplerine veriliyor. Ziraat Bankası, uygun fiyatlı araç satarken KDV mükellefi olmaması sebebiyle araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

KDV yükü olmayan Ziraat Bankası, ayrıca ellerindeki araçların bulundurma masrafından kurtulmak için hızlı satış prensibini benimsiyor. Nakit akışını sağlamak ve elindeki araçları hızla satmak için piyasa fiyatının neredeyse yarısına araç satışı yaptığı görülüyor. Ziraat Bankası, uygun fiyatlarla satışa çıkardığı araçlara vatandaşlardan büyük ilgi ve talep devam ediyor.

Ziraat Bankası’ndan Nasıl Araç Alınır?

Ziraat Bankası’nın satılığa çıkardığı aracı beğenenler, satış işlemini tamamlamak için en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir. Daha sonra ekspertiz raporu ile belirlenen muhammen bedelin yüzde 5’i kadar teminat yatırmak ve araç satış sözleşmesini imzalamak gerekiyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra alıcının cep telefonuna ihaleye katılmak için şifre geliyor.

Ziraat Bankası’ndan uygun fiyatlarla araç satın almak isteyenler, cep telefonuna gelen bu mesajdaki şifre ile Ziraat Bankası resmi web sitesine giriş yapabiliyorlar. Siteye giriş yaptıktan sonra bankanın araç satış sayfasına üye olunması gerekiyor. Hayallerindeki araca en uygun fiyatlarla kavuşmak isteyenler, Ziraat Bankası web sitesinden beğendikleri araca teklif vererek satın alma işlemlerini tamamlayabiliyor. Banka tarafından belirlenen süre boyunca tekliflere açık kalan araca en yüksek teklifi veren kişi otomobili almaya hak kazanıyor