Ziraat Bankası'ndan Tüm Emeklilere Destek Geldi! Ziraat Emeklilere Özel Kredi Paketini Duyurdu!

Acil nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere Ziraat Bankası’ndan büyük destek geldi. Emeklinin Artısı Kredi Paketi duyuruldu…

Kredi 30.12.2021 - 10:57 30.12.2021 - 10:57 Serhat Karaman

Türkiye’deki milyonlarca emekli 2022 Ocak ayında yapılacak emekli maaşı zam oranlarını beklerken bir yandan da artan ihtiyaçları için çözümler aramaya devam ediyor. En uygun emekli kredisi desteklerinden yararlanarak ödemelerini kolaylaştırmak isteyen emekliler, Ziraat Bankası tarafından duyurulan yeni kredi paketi ile rahat edecek. 

Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm emeklilere özel düşük faizli ve uygun ödeme seçenekleri ile kredi sağlanıyor. Ayrıca dijital kredi ürünü sayesinde şubeye bile gitmeden tüm emeklilerin anında kredi fırsatlarından yararlanması mümkün hale getirildi. 

Ziraat Bankası Emekli Kredi Hesaplama 

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilerin kolayca yararlanabileceği avantajlı Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında, tüketici kredilerinden konut kredisine kadar birçok ürün yer alıyor. Ayrıcalıklı oranları ile tüm emeklilerin yararlanabildiği kredi paketleri kapsamında, uygun ödeme seçenekleri ve cazip faiz oranları da dikkat çekiyor. 

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında yer alan Tüketici Kredisi, vatandaşların birçok farklı ihtiyacına yönelik finansman sağlayacak. 36 ay vade ile emekliye özel yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile kredi talep edebilirsiniz. Ayrıca konut satın almak isteyen emekliler ise yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile 120 ay vadeli konut kredisi avantajlarından yararlanabilecekler. 

Ziraat Bankası’ndan Emekliye Özel Ek Ödeme! 

Avantajlı emekliye özel kredi paketlerinin yanı sıra Ziraat Bankası tarafından maaşını taşıyanlara özel 750 TL’ye kadar ek promosyon ödemesi de yapılacak. Ziraat Bankası’nın emeklilere özel kredilerinden yararlanmak için aranan temel şartlardan biri maaş müşterisi olmak şeklinde belirlenmiştir. Yeni maaş müşterisi olanlara özel sunulan promosyon ise cazip oranları ile dikkat çekmektedir. 

Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile birçok özel ayrıcalığı sunana Ziraat Bankası, günlük bankacılık işlemlerinden düşük faizli kredilere kadar birçok emekliye özel kampanyaya da imza atmaktadır. Yeni yıldan itibaren Ziraat Bankası’ndan emekliye özel kredi paketlerinin ve kampanyalarının çoğalarak devam etmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@