Ziraat Bankası’ndan Şok Kredi Kampanyası! Başvuranlar Anında Alıyor! 50 Bin TL Kredi!

Bankalar ihtiyaç kredisi kampanyaları duyurmaya devam ediyor. Özellikle kamu bankaları uygun kredi kullanım koşulları ile vatandaşların yanında. İşte detaylar

Kredi 04.10.2021 - 14:09 04.10.2021 - 14:09 Göksel Sarı

Acil nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için hazırlanan tüketici kredileri kullanıma bazı şekilde sahiplerini bekliyor. En uygun kredi kullanım şartlarını araştıran vatandaşlar kredi başvurularını bu duruma göre değerlendiriyor. Ziraat bankası da kendi bütçesi dahilinde bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemekte. Verilecek krediler ile vatandaşların nakit ihtiyacı giderilecek.

Yüzde 1.59 Faiz Oranı

Ziraat Bankası koti taşıt ve ihtiyaç kredileri ile sık sık gündemde. hazırlanan ihtiyaç kredisi ile uygun faiz oranı sunulmakta. Yüzde 1.59 faiz oranı ile yüksek limitli kredi kullanım imkanı sağlayan banka 36 ay kadar vade seçeneği sunuyor. Başvurular için mobil şube, internet bankacılığı ve fiziki şubelere gitmek yeterli oluyor. Anında değerlendirilen başvurular onaylandıklar takdirde kredi tutarları hesaplara aktarılıyor.

İstenen Belgeler

Kredi kullanımı sırasında dikkat edilen kredi puanının yanı sıra bazı belgelerde vatandaşlardan banka tarafından talep edilmekte. TC kimlik numarası bulunan kimlik kartı ve gelir beyanını gösteren bir maaş bordrosu sayesinde ihtiyaç kredisinden anından faydalanabilirsiniz . Banka belirlemiş olduğu kullanım şartları arasında 50 bin liraya kadar olan kredilere 36 ay vade imkanı sunarken, 50 bin lira ve üzeri olan kredilerin ise 24 ay vade seçeneği sunmakta. 

Kefil Yok

Ödemelerin esnek yapıya sahip olması ile, müşteriler kendi ödeme planlarını kendileri oluşturanılmekte. Bu konu kapsamında geri ödenecek aylık taksit tutarları artan veya azalan şekilde kredi kullanan kişilerin şahsi kararları ile belirlemesi mümkün. Başvuru formunu doldurarak başvuruların yapıldığı kredi için her herhangi bir kefil şartı aranmıyor. Yapılan kredi başvuruları değerlendirilirken, kullanılan istenilen miktarın artırılması talep edildiği zaman, krediye başvurun müşterinin şahsi kredi puanı dikkate alınarak değerlendirmeler yapılmakta.

Ziraat mobil uygulaması ile anında başvuru yapılabilen kredi yoğun talep nedeniyle kampanya süresini de uzatmış bulunuyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kredi kampanyası ile nakit ihtiyacı veya borçlarını kapatmak isteyenler için caiz kredi Ziraat Bankası tarafından sunuluyor.