Ziraat Bankası'ndan Harcarken Kazandıran Tüketici Avans Kredisi!

En uygun faiz oranlarıyla birbirinden özel kredileri müşterilerine sunan Ziraat Bankası yine dikkat çeken bir duyuru yayınladı. Ziraat Bankası Tüketici Avans kredisi sayesinde anında nakit desteği…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip olan kamu bankası Ziraat Bankası, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetlerine devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekmek isteyenlere pek çok farklı seçenek sunuluyor. Bireysel ihtiyaç kredileri ve diğer tüketici kredi ürünleri arasında mevduat hesabı olanlara kaçırılmayacak kredi destekleri veriliyor. Ziraat Bankası tüketici avans kredisi de bunlar arasında öne çıkan avantajlarıyla büyük ilgi görüyor.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası bünyesinde vadeli, vadesiz ya da yatırım hesabı olan müşterilerine ihtiyaç kredisi desteğinde büyük fırsat sunuluyor. Acil nakit ihtiyacı olan Ziraat Bankası müşterileri, bireysel ihtiyaç kredisi çekmek yerine tüketici avans kredisi kullanabiliyor. Bankanın resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre yukarıda belirtilen hesaplardan birine sahip olan Ziraat Bankası müşterileri, 6 aya kadar vade imkanıyla tüketici avans kredisini hemen kullanabiliyor.

Acil nakit ihtiyaçlarında, gecikmeden nakde kavuşma imkanı tanıyan Ziraat Bankası, bu kredi fırsatlarıyla da beğeni topluyor. Ziraat Bankası müşterileri, tüketici avans kredisine hemen başvurarak ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da hesaptaki paraları para kazanmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu tüketici avans kredisinin maksimum vade sayısı 6 ay olarak belirleniyor.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi Nasıl Çekilir?

milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Ziraat Bankası, 6 aya kadar vade seçeneği ile sunulan tüketici avans kredisini kullanabiliyor. Tek taksitli veya ödemeli olarak kullanılan Ziraat Bankası’nın bu kredi desteğinden yararlanmak için bankada hesap açmak gerekiyor.

Bankanın sunduğu tüketici avans kredisinde müşteriden teminat olarak Vadesiz / Vadeli TP/YP Mevduat Hesabı, Repo, Hazine Bonosu, Devlet Tahvili, Eurobond ve Bankamız B Tipi Yatırım Fonu rehin alınıyor. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası, bu krediyi çekenlere hayat sigortası yaptırıyor. Krediden yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN