Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kampanya! Yakut Emeklilik Planı

Türkiye'nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Emeklinin artısı Ziraat'te sloganıyla duyurulan kampanya büyük ilgi görüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de emeklilik hayali kuran binlerce vatandaş, kendilerine en uygun koşullarda emeklilik hizmetleri sunan sigorta şirketlerini ve bankaları yakından takip ediyor. Ziraat Bankası da emekli maaşı müşterilerine yeni bir kampanya duyurdu. Ziraat Bankası ile Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş ortaklığında Yakut Emeklilik Planı hazırlandı. Bu kampanya ile emeklilik hayali kuranlar çok daha uygun şartlarda hayallerine kavuşabilecekler.

Ziraat Bankası’ndan Emekli Maaş Müşterilerine Özel Kampanya

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alanların torunlarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş ile ortak olan Ziraat Bankası, emekli maaşını bankadan alan müşterilerin çocuklarına ve torunlarına destek sunuyor. Torunlarına ve çocuklarının geleceğine yatırım yapmak isteyen emekli maaş müşterileri, Ziraat Bankası sayesinde avantajlı bir fırsat elde edebiliyor.

Bankaların sunduğu en avantajlı Bireysel Emeklilik sözleşmesi sunan Ziraat Bankası, bu kampanyasıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yönetim ve gider kesintisi, ödemeye ara verme durumunda ek yönetim gider kesintisi ve sabit giderlere yönelik kesintiler uygulanmadığı için avantalı bir plan ortaya çıkıyor. Emekli maaş müşterileri, Yakut Emeklilik Planı sayesinde hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

Ziraat Bankası Emeklilik Kampanyası Koşulları

Ziraat Bankası’nın Yakut Emeklilik Planı girişinde herhangi bir peşinat talep edilmiyor. BES’ten çıkışta ertelenmiş olarak alınabilecek maksimum giriş aidatı tutarı ise cari yıl asgari brüt ücretin yüzde 8.5’inin 5 katı olarak hesaplanıyor. Ziraat Bankası Yakut Emeklilik Planı kampanya koşullarında ilk şart, BES katkı payı ödemelerinin bankadan emekli maaşı alan müşterilerinin yapmasıdır.

Ayrıca Ziraat Bankası’nın bu avantajlı kampanyası kapsamında 18 yaş altı çocuklar “lehtar” olarak alınırken, 18 yaşı üzerindekiler ise “katılımcı” olarak belirleniyor. Ziraat Bankası’nın BES kampanyasında istenen asgari katkı payı tutarı 170 TL’dir. Banka, bu kampanyaya ilişkin her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını gizli tutuyor. Ziraat Bankası Yakut Emeklilik Planı kampanyasına başvurmak için şubelere müracaat etmek yeterli oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN