Ziraat Bankası'ndan Düşük Faizli 20 Bin TL Kredi Fırsatı! Başvuru Şartları Açıklandı

Türkiye'nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası'ndan acil nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber geldi. Yüzde 0.55 faiz oranıyla Ziraat Bankası'ndan 10 bin TL ve 20 bin TL kredi çekilebiliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

İhtiyaçlarını daha fazla ertelemek istemeyen ve borçlarını zamanında ödemek için nakde sıkışan vatandaşlar, kredi taleplerinde Ziraat Bankası’nı tercih ediyor. Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankası olan Ziraat Bankası, cazip ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Buna göre Ziraat Bankası’ndan 10 bin TL ile 20 bin TL tutarında kredi çekmek isteyenlere yüzde 0.55 faiz oranıyla avantajlı ihtiyaç kredisi verilecek. Kredi başvuru koşulları ve detayları Ziraat Bankası tarafından açıklandı.

Ziraat Bankası 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası yeni duyurduğu kredi kampanyasında emekli, devlet memuru veya sigortalı olarak herhangi bir iş yerinde çalışanlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi sayesinde zorlanmadan finansman desteğine kavuşabiliyor. Ziraat Bankası, devlet memuru emekli veya sigortalı çalışanlar için yüzde 0.55 faiz oranlı ihtiyaç kredisini duyurdu.

Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor. Ziraat Bankası’ndan yüzde 0.55 faiz oranıyla 36 ay vadeli 20 bin TL kredi çekmek isteyenlerin daha önceden kredi borcunun olmaması gerekiyor. Kredi başvurusu yapılığında onay sürecinin hızlanması için de Ziraat Bankası müşterisi olanlara öncelik tanınıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisine başvurmak için pek çok farklı yöntem bulunuyor. Henüz Ziraat Bankası müşterisi olmayanlar en yakın banka şubesine giderek acil nakit ihtiyaçları için kredi çekme talebinde bulunabilir.

Ayrıca Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak kişiler internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi kanalları kullanarak başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanabilmek için banka müşterisi olmak gerekiyor. Bu sayede banka şubesine gitmeye gerek kalmadan 10 bin TL veya 20 bin TL gibi ihtiyaç kredisi hemen hesaplara çekilebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN