Ziraat Bankası'ndan Bu Kişilere Özel BES Kampanyası Başlatıldı

Türkiye'nin en popüler kamu bankası olan Ziraat Bankası, bazı özel müşterilerine yönelik kampanyalar yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası'nın avantajlı dünyası sayesinde emeklilik hayalleri gerçekleşiyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe, milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Ziraat Bankası, zaman zaman yeni kampanyalarını duyurarak dikkatleri üzerine çekiyor. Öğrencisinden emeklisine, memurundan işçisine kadar pek çok farklı kategorideki kişiye finansal destek olan Ziraat Bankası, bu hamleleriyle beğeni topluyor. Çiftçilere verdiği destekle de bilinen Ziraat Bankası şimdi de noterler için düğmeye bastı. Ziraat Bankası ile üye iş yeri anlaşması yapan noterler için bireysel emeklilik sistemi dahilinde yeni kampanya duyuruldu.

Ziraat Bankası Noterlere ve Ailelerine Özel BES Kampanyası

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ile Ziraat Bankası ortaklığında bireysel emeklilik sistemi (BES) sunuluyor. Avantajlı ürünlerini açıklayan Ziraat Bankası, kendisiyle üye iş yeri olarak çalışan noterlerine ve ailelerine kaçırılmayacak fırsatları sıraladı. Buna göre Türkiye Hayat ve Emeklilik AŞ’nin Yakut Emeklilik Planı sayesinde vatandaşlar geleceğini güvence altına alabiliyor.

Yakut Emeklilik Planı kapsamında yönetim gider kesintisi, ödemeye ara verince ek yönetim gider kesintisi ve sabit giderlere yönelik kesintiler uygulanmıyor. Bunun yanı sıra girişte peşin alının bir aidat bulunmayıp, çıkışta ertelenmiş olarak alınabilecek maksimum giriş aidat tutarı ise cari yıl asgari brüt aylık ücretin yüzde 8.5’inin 5 katıyla hesaplanıyor. Ziraat Bankası’nın Yakut Emeklilik Planı kapsamında faizli ve faizsiz emeklilik yatırım fon alternatifleri bulunuyor.

Ziraat Bankası BES Kampanya Koşulları

Ziraat Bankası ve Türkiye Sigorta işbirliği ile gerçekleştirilen BES kampanyası kapsamında fon işletim gideri iadesi yapılıyor. Bu kampanyadan sadece Türkiye Noterler Birliği kurum kimlik kartını ibraz eden noterler ve onların aileleri yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında 18 yaşından küçük çocuklar lehtar, bu yaşın üzerindekiler ise katılımcı statüsünde değerlendiriliyor. Ziraat Bankası’nın BES kampanyasına asgari katkı payı tutarı 250 TL olarak belirleniyor. Ziraat Bankası, bu kampanya hakkında her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutuyor. Ziraat Bankası’nın bu kampanyasından yararlanmak için şubelere başvuru yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN