Ziraat Bankası Uygun Fiyatlı Araç Satışı Devam Ediyor! 70 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

Önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası, hacizli otomobilleri en uygun fiyatlarla satışa sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası'ndan 2019 model araçlar 70 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor….

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Yeni bir otomobil sahibi olmak veya mevcut arabasını daha üst modelle yenilemek isteyenler, bankaların taşıt kredisi ürünlerine büyük ilgi gösteriyor. Türkiye’de giderek artan hayat pahalılığına ve döviz kuruna rağmen bankalar, cazip faizli kredi seçenekleri sayesinde müşterilere büyük avantajlar sunuyor. Bankaların taşıt kredisi kampanyaları dışında araç satın almak isteyenlere sunduğu fırsatlar sadece bununla sınırlı kalmıyor. İcra yoluyla bankanın eline geçen araçlar, piyasa fiyatının neredeyse yarısına yeni sahiplerine teslim ediliyor.

Ziraat Bankası Düşük Fiyatlı Araç Satışı

Araç satın almak isteyen milyonlarca kişiye müjdeli haberi duyuran Ziraat Bankası, taşıt almak isteyenlerin en çok takip ettiği bankalardan biri olarak öne çıkıyor. Daha önce taşıt kredisi kullanıp araçları bankaya rehin verenlerin borcunu ödeyememesi ve icralık olması nedeniyle Ziraat Bankası bu araçlara el koyuyor. Daha sonra bankadan satış yoluyla sıfır kilometreye yakın araçlar ikinci el piyasasında düşük fiyatlarla yeni sahiplerine satılıyor.

Ziraat Bankası’ndan uygun fiyatlı araç satın alabilmek için öncelikle en yakın banka şubesine müracaat etmek gerekiyor. Burada Ziraat Bankası’nın satışa çıkardığı aracın muhammen bedelinin yüzde 6’sı tutarında teminatı yatırdıktan sonra araç satış şartnamesini doldurmanız isteniyor. Şartname doldurulduktan sonra gereken teminat nakit olarak Ziraat Bankası şubelerine yatırılabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan Kaçırılmayacak Araçlar

Sadece T.C. kimlik belgesi ile Ziraat Bankası şubelerine gidenler, bankanın satışa çıkardığı uygun fiyatlı otomobilleri satın alma fırsatı elde edebiliyor. Başvuru oluşturulduktan sonra satın alacak kişiye banka tarafından şifre gönderiliyor. Bu şifre ile Ziraat Bankası’nın araç satış platformuna kullanıcı adı yazarak giriş yapılabiliyor.

Satılığa çıkarılan araçlara internet üzerinden ihale usulü teklifler veriliyor. Belirlenen süre boyunca araca en fazla teklifi veren Ziraat Bankası müşterisi, o otomobilin sahibi olmuş oluyor. İhale bitiş saatine 30 dakikadan az bir zaman kala yeni bir teklif verilmesi durumunda ihale bitiş süresi 30 dakika daha uzatılıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN