Otomobil fiyatlarındaki artış bu kredi paketi ile son bulacak! Ziraat Bankası tarafından yapılmış olan kredi kampanyası ile vatandaşlar hızlı bir şekilde taşıt kredisi kullanabilecek. Yapılan yeni duyuru kapsamında çok sayıda vatandaş hızlıca taşıt kredisi başvurusu yaparak 200 bin TL destek alabilecek.

Fiyat artışları sonrasında araç sahibi olmak vatandaşların bir kısmı için hayal oldu. Çok sayıda kişi sıfır km otomobillerin yanına yaklaşamazken ikinci el otomobillere ise ancak taşıt kredisi ile sahip olacak duruma geldi. Otomobil fiyatları hız kesmeden artış göstermeye devam ederken kamu bankaları da vatandaşların ihtiyaçları için harekete geçti.

Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu banka kuruluşlarından olan Ziraat Bankası tarafından hazırlanmış olan bu taşıt kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolaylıkla araç sahibi olabilecekler. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından aratılan taşıt kredileri arasına yeni eklenen bu taşıt kredisi ile vatandaşlar araç sahibi olma hayallerine rahatlıkla kavuşacak.

Araçların fiyatlarındaki artışın önlenememesi sebebiyle pek çok vatandaş tarafından sıklıkla aratılan taşıt kredileri arasına bir yenisi daha eklendi. Devlet bankası tarafından getirilen kredi kampanyası ile ikinci el araba pazarındaki öne çıkan arabaları satın almak çok daha kolay olacak. Fiat Egea, Renault Clio gibi fiyat/ performans eğrisinde iyi bir konumda yer alan otomobillere sahip olmak isteyen vatandaşlar için duyurulan bu taşıt kredisi ilaç gibi geldi.

ZİRAAT BANKASI 200 BİN TL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI!

Devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan e cazip teklifleri ile her zaman dikkat çeken otomobil modellerinden olan Ziraat Bankası tarafından duyurulan bu yeni taşıt kredisi dikkatleri üstüne çekiyor. İkinci el pazarında yer alan araçlar için geçerli olan bu taşıt kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar hızlı ve kolay bir şekilde araç sahibi oluyorlar.

İşte kredi kampanyasının şartları;

  • Kredi Tutarı: 200 Bin TL
  • Vade Süresi: 48 Ay
  • Faiz Oranı: %1,59
  • Toplam Faiz: 107.147,20 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %25,82
  • Tahsis Ücreti: 1.000,00 TL
  • Kredilendirme Oranı: Yüzde 70
  • Aylık Taksit Tutarı: 6.398,90 TL
  • Toplam Ödeme: 308.147,20 TL

ziraat-bankasi-tasit-kredisi

İlgili taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar bu koşullar altında kredi almak için Ziraat Bankası iletişim kanallarından ve şubelerinden detaylı bilgi talep edebilirler.