Ziraat Bankası Sınırları Zorluyor! Şok Fiyata Arsa Satış Fırsatı Başladı

Ziraat Bankası vatandaşı şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak şok fiyata arsa satışı yaparak, yatırım yapmak isteyen ancak bütçesi kısıtlı olan kişilere büyük fırsat sunuyor!

Finans 26.09.2021 - 14:55 26.09.2021 - 14:55 Serhat Karaman

Yatırım yapmak isteyen ancak elinde çok kısıtlı parası olan vatandaş için Ziraat Bankası harekete geçti. Resmi internet sayfası üzerinden yayınlamış olduğu ilan sonrasında arsa satışı yaptığını açıkladı. Bir gayrimenkul satış sayfası üzerinden de vatandaşı son derece etkileyecek ilanları arka arkaya yayınlamaya devam ediyor.

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan son ilanlar arasında arsa fiyatları oldukça heyecan yarattı. Bunlar arasında 18 bin lira, 25 bin lira ve 30 bin liraya arsa bulmak mümkün olacak. Özellikle arsa satın almak isteyenler için yeni bir dönem resmen başlamış oldu.

ZİRAAT BANKASI UCUZ ARSA SATIŞI YAPACAK

Ziraat Bankası yayınlamış olduğu son ilanlarda ülkenin farklı noktalarında icralık olmuş ve nakit paraya çevrilmeyi bekleyen arsaları oldukça uygun bir fiyata satacağını açıkladı. Kamu bankası olan Ziraat Bankası arsa satışlarını bu süreçte tamamen ihale yoluyla yapacak. İhaleye katılmak isteyenlerin izlemesi gereken bazı yollar bulunuyor.

Ziraat bankası ihale yolu ile yapacak arsa satışlarından faydalanmak için belirlenen teminat tutarının verilmesi gerekiyor. Bankanın resmi internet sayfasında ise teklif mektubunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Teklif mektubunun ise en geç ihaleden bir gün sonrasına kadar doldurulup bankaya iletilmesi gerekiyor. Teklifler kapalı zarf içerisinde komisyona iletiliyor. Ardından ihale sürecine katılım gerçekleşmiş oluyor. 

ZİRAAT BANKASI 30 BİN LİRAYA ARSA SATACAK

ziraat bankası tarla

Ziraat Bankası son yayınladığı ilanlar ile birlikte oldukça heyecan yarattı. 30 bin liraya tarla satışı gerçekleştirdiğini duyurdu. Toplam 2051 metrekare boyutunda olan tarlanın Trabzon Araklı ilçesinde yer aldığı öğrenildi.

Tarla ihalesine girmek için belirlenen teminat bedeli ise sadece 1800 lira olarak açıklandı. İhalenin başlangıç bedeli ise 30 bin lira olarak açıklandı. Tarlayı satın almak isteyen vatandaşların öncelikli olarak teminat tutarlarını yatırmaları gerekmektedir. Ardından tekliflerini kapalı bir zarf içerisinde ihale komisyonuna göndermeleri gerekebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@