Vatandaşlar zamlar nedeni ile ay sonunu getirmekte zorlanmaya devam ederken yükselen sigara fiyatları sonrasında yeni bir fırsat ortaya çıktı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde yaptığı faiz indirimi ile en uygun kredi veren banka olurken sigarayı bırakanlara yeni kredi fırsatı doğdu.

Son dönemde hem enflasyon rakamlarında hem de ÖTV oranlarında peş peşe yapılan zamlarla sigara fiyatları da cepleri yakarken sigarayı bırakmak isteyen kişilerin sayıları da artış göstermişti. Rekora koşan sigara fiyatları hakkında sektör temsilcileri Aralık ayına girilmeden yeni bir fiyat güncellemesi beklediklerini belirterek zam haberi verirken Ziraat Bankası ise günde bir paket sigara fiyatına 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Böylelikle sigarayı bugün bırakarak hemen kredi başvurusu yapan vatandaşlar günlük sigara parasına 20 bin TL nakit paraya kavuşma imkanı elde edecekleri. 

ZİRAAT BANKASI SİGARAYI BIRAKANLARA 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu!

Kamu bankası olması nedeni ile her daim vatandaşın kara gün dostu olmayı başaran Ziraat Bankası yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile aynı zamanda en uygun kredi veren banka olmayı başardı. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 - 1,79 aralığına kadar çekilirken bu oran ile 25 bin liraya kadar nakit para desteği verileceği ilan edildi. 

ziraat kredi hesaplama 20 bin

Düzenlenen ihtiyaç kredisi paketi ile kredi notuna göre faiz oranı uygulanırken 36 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık ödemesi 814,90 TL olarak gerçekleşecek. Yani aylık 814,90 TL taksit ödeyen kişiler bankadan 20.000 TL ihtiyaç kredisi çekme hakkına sahip olacak. 

sigara fiyatları

EN UCUZ SİGARA KAÇ TL, SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Sigara fiyatları yapılan son zamlar ile ortalama 27 TL seviyesine yükselirken Ziraat Bankası günlük 27 TL taksitle 20 bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesine olanak sağladı. Günde 27 liradan aylık 1 paket sigara içmenin maliyeti 810 TL olarak gerçekleşirken sigara içmeyi bırakan bir kişi günlük 1 paket sigara fiyatına Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi çekme imkanı elde edecekler. Kredi onayı alan kişilerin talep ettikleri tutar aynı gün hesaplarına yatırılacak.