Ziraat Bankası SGK ile Anlaştı! Emeklilerin Maaşlarına 750 TL Ek Ödemeler Yapılmaya Başladı!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası arasında yapılan anlaşma ile tüm emeklilerinin hesaplarında 750 TL ek ödeme yapılabilecek. İşte detaylar…

Ekonomi 25.02.2022 - 20:36 25.02.2022 - 20:36 Serhat Karaman

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlara özel destek ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Vatandaşların birçok alanda artan nakit ihtiyaçlarına destek sağlayacak ödemeler sayesinde emeklinin cebinin rahatlatılması hedefleniyor. SGK emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alanların yararlanabildiği destek kapsamında 750 TL’ye kadar destek verilecek. 

SGK’nın birçok banka ile yapılan anlaşması sonrasında emekli maaş ödemelerine ilişkin promosyon oranlarının güncellenmesinin ardından Ziraat Bankası ayrıcalıkları ile emeklinin birçok farklı finansman desteğinden de yararlanması sağlanacak. Emekli maaşına ek nakit desteği almak isteyenler ise detayları araştırmaya başladılar.

Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri 

Ziraat Bankası emekli promosyon oranlarından avantajı şekilde yararlanmak için yeni oranlar beli oldu. Ayrıca Ziraat Bankası’nın emeklilere özel ayrıcalıklı bankacılık fırsatlarını da kullanmak isteyenlerin maaş taşıma işlemlerinin tamamlanması yeterli olacak. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi almak için maaşını Ziraat Bankası’dan almayı taahhüt edenlere en uygun oranlar sunuluyor. 

Haber

Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alanların yararlanabildiği ve geri ödeme şartının olmadığı promosyon fırsatı kapsamında 500 TL’den 750 TL’ye kadar promosyon ödenmektedir. Emekli maaş oranlarına göre değişen miktarda yapılan ödemelerden yararlanmak için maaşınızı Ziraat Bankası’na kolayca taşıyabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Emekli Destekleri!

Ziraat Bankası emekli promosyon desteğinin yanı sıra emeklilere özel birçok bankacılık hizmetinin de ayrıcalıklı şekilde kullanılması sağlanacak. Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilere özel cazip kredi seçenekleri sunulmaktadır. İster konut ister tüketici kredilerinden birini seçerek birçok ihtiyacın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 

Ziraat Bankası emeklilere özel tüketici kredisi kapsamında yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranları ile kredi sağlanırken, ev satın almak isteyen emekliler ise yüzde 1.29’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. Maaşa ek nakit desteğini de alarak, maaş taşıma işlemlerini tamamlayan tüm emekli vatandaşların bu avantajlardan yararlanması mümkündür. Konut kredilerinde ayrıca 120 ay vade uygulanırken, tüketici kredileri için vade oranları 36 ay olarak belirlenmiştir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@