Vatandaşın her daim kara gün dostu olan Ziraat Bankası kampanya üzerine kampanya açıklamaya devam ediyor. Düzenlenen ihtiyaç taşıt ve konut kredisi paketlerinde en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer alan Ziraat Bankası müşterilerine nakit hediyesi başlattı.

Düzenlenen kampanyaya cebinde kredi kartı olan herkes başvuru yapabilecek. Kampanyadan hediye para kazanmak için başvuru yapılması yeterli olacak. Kampanyaya katılan kişiler 125 TL hediye para kazanabilecekler. 

ZİRAAT BANKASI BANKKART KAMPANYASI EKİM 2022!

Düzenlenen kampanyaya katılım sağlayan kişilere 150 liraya kadar para puan kazanma imkanı sunulurken 5 kez alışveriş yapan kişilere 125 TL kazanma imkanı sunacak. Ziraat Bankası Bankkart kampanyaları Ekim 2022 duyuruları peş peşe yayımlanırken cebinde Ziraat Bankası bankamatik kartı olanlara gün doğdu. 

market alışverişi

Düzenlenen kampanyada Ziraat Bankası anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri gibi yerlerden yapılan her 300 liralık alışverişten 25 TL olmak üzere 5 kez alışveriş yapanlara 125 TL ve 6 kez alışveriş yapan kişilere 150 TL bankamatik kartı puanı kazanma fırsatı sunuldu. 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan ödül para kazanmak için tek yapılması gereken ise ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya katılmak olacak. 

O ilde öğretmen olanlar dikkat! Promosyon tutarları artırıldı rakam 20 bin lirayı aştı! O ilde öğretmen olanlar dikkat! Promosyon tutarları artırıldı rakam 20 bin lirayı aştı!

ZİRAAT BANKA KARTI İLE MARKET ALIŞVERİŞİ YAPANLAR KAÇ TL KAZANACAKLAR, BANKKART KAMPANYA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ilk alışverişlerini yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılmak için başvuru yapacaklar. Bunun için Bankkart Mobil uygulaması üzerinden ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden kampanyalar bölümünde yer alan hemen başvur linkinin tıklanması yeterli olacak. Yine isteyen kişiler sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj bölümüne MARKET150 yazıp oluşturdukları bu kısa mesajı 4757 numarasına SMS olarak göndererek kampanyaya katılım sağlayabilecekler. 

Kampanyaya katıldıktan sonra anlaşmalı marketler üzerinden yapılan her 300 TL ve üzeri alışverişte 25 TL para puan olmak üzere 5 alışveriş yapan kişilere 125 TL para ödemesi bankamatik kartı üzerinden yapılacak. Banka kartına yüklenen hediye paralar ile kart sahipleri bedava alışveriş yaparken böylelikle bir sonraki alışverişlerinde indirim kazanmış olacaklar.