Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Kredi Müjdesi Geldi ! Günde 25 TL'ye İhtiyaç Kredisi, Günde 56 TL'ye Konut Kredisi

Uzun yıllardır emeklilerin en büyük finans dayanaklarından biri olan Ziraat Bankası, emekli müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Günde 25 TL taksitle 20.000 TL ihtiyaç kredisi, yine günde 56 TL'ye 100.000 TL konut kredisi fırsatı Ziraat Bankası'nda, detaylar haberimizde.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Uzun yıllardır emeklilerin en büyük finans dayanaklarından biri olan Ziraat Bankası, emekli müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Günde 25 TL taksitle 20.000 TL ihtiyaç kredisi, yine günde 56 TL’ye 100.000 TL konut kredisi fırsatı Ziraat Bankası’nda, detaylar haberimizde.

Ziraat Bankası, emeklilerin en çok tercih ettiği bankaların başında geliyor. Devlet bankası olması, herkes tarafından tanınan bir marka haline gelmesi ve neredeyse her bölgede ATM’sinin olması, Ziraat Bankası’nı emekliler nezdinde özel kılmakta. Bu özelliğin karşılığını fazlasıyla veren Ziraat Bankası, şimdi de emeklilere özel kredi paketiyle müşterilerinin karşısında.

Günde 25 TL Ödeyerek 20.000 TL Kredi Çekme Fırsatı Ziraat Bankası’nda

İhtiyaç kredisi, emeklilerin gerek kendileri; gerekse çocukları için zaman zaman başvurdukları nakit edinme yöntemlerinden biri. Genellikle düşük tutarlı kredi çekmeyi tercih eden emekliler, bu ihtiyaçlarını Ziraat Bankası’ndan rahatça karşılama şansına sahip. 36 ay taksitle 10.000 TL kredi çeken emekliler aylık 383,56 TL, 20.000 TL çekenler ise 767,12 TL ödüyor. Kredi tutarını 50.000 TL’ye kadar artırabilen emekliler, mobil ve internet şube uygulamaları sayesinde şubeye gitmeden kredilerini hesaplarına aktarabiliyor.

Haber

Emeklilere Özel Günde 56 TL Ödemeli 100.000 TL Konut Kredisi

Emeklilerin Ziraat Bankası’ndan yararlanabilecekleri tek kredi türü ihtiyaç kredisi ile sınırlı değil. Ev almak isteyen emekliler de Ziraat Bankası’ndan uygun oranlarla konut kredisi kullanabiliyor. 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için aylık 1.702,65 TL ödeyen emekliler, maaş tutarlarına göre daha yüksek talepte de bulunabiliyor.

200.000 TL konut kredisini 120 ay vade ile kullanmak isteyen emekliler, aylık 3.405,31 TL ödeme ile bu hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor. Benzer şekilde taşıt kredileri için de emeklilere özel oranlar uygulanmakta. 48 ay vade ile 80.000 TL taşıt kredisi kullanacak emeklilerin aylık ödemeleri ortalama 2.572,19 TL olarak belirleniyor.

İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde emeklilere özel sunulan bu oranlar, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklileri kapsamakta. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar doğrudan kredi başvurusu yaparak bu oranları kullanabilirken farklı bankalardan maaş alanlar da maaşlarını Ziraat’ e taşıyarak bu özel oranlardan yararlanabiliyor. Bu kişilerin emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan almaları sebebiyle bankaya ek olarak maaş bordrosu sunmalarına gerek kalmıyor. İlk defa emekli maaşı alacak kişiler, emeklilik sürecinde maaş başvurusu yaparken Ziraat Bankası nezdindeki hesap numaralarını kullanarak maaşlarını Ziraat Bankası’ndan almaya başlayabilirler.

HABERİ PAYLAŞ: