Ziraat Bankası Müşterilerine Alışveriş İçin 75 TL Veriyor! Bu Fırsat Kaçmaz

Ziraat Bankası, alışveriş yaparken para kazanmak isteyenlere müjdeli haberini duyurdu. Belirlenen sektörlerde Ziraat Bankası Bankkart ile harcama yapanlara toplamda 75 TL para verilecek…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip kamu bankası olan Ziraat Bankası’ndan yeni alışveriş kampanyası duyuruldu. Ziraat Bankası resmi web sitesinden yapılan açıklamada alışveriş yapan herkese 75 TL’ye kadar para ödemesi yapılacak. Ziraat Bankası’ndan yapılan duyuru banka müşterilerini yakından ilgilendiriyor. Çeşitli ürün gruplarından alışveriş yapan Ziraat Bankası Bankkart kullanıcıları 15 TL’den toplamda 75 TL kazanabilecek.

Ziraat Bankası Bankkart Müşterilerine 75 TL Hediye

Alışveriş yaparken bir yandan da avantajlı kampanyaları değerlendirmek isteyen Ziraat Bankası müşterileri bu fırsattan yararlanabiliyor. Ziraat Bankası’nın 75 TL ödeme kampanyasından yararlanacakların belirlenen tarihler içinde Bankkart kullanarak alışveriş yapması gerekiyor. Bankkart üye iş yerlerinden tek seferde 250 Türk Lirası ve üzeri her harcamaya 15 Türk Lirası Ziraat Bankası Lira veriliyor.

Bu kampanyada her harcama sonu alınan ödeme tutarı 75 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kampanya şartlarına göre bir müşteri, kampanya süresi boyunca en fazla 75 TL Bankkart Lira tutarı kazanabiliyor. Harcamalarda Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özelliği ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınıyor.

Ziraat Bankası Alışveriş Kampanyası Şartları

Ziraat Bankası Bankkart kampanyasına sadece asıl kart müşterileri katılabiliyor. Kampanyaya katılan asıl kartlara bağlı sanal kartlar ve ek kartlardaki harcamalar da dahil ediliyor. İade, iptal, Bankkart lira kullanımı, fatura ödeme, nakit çekim, karta para transfer işlemleri kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Ziraat Bankası’nın bu kampanyasında Bankkart Busines, Bankkart Başak, Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kapsamda değerlendirilmeyecek.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda hediye edilen Bankkart Lira’lar geri alınacak. Bankkart Kumbara’da yeterli bakiye bulunmaması durumunda kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacak. Alışverişlerde kazanılan Bankkart Lira’lar 1 Kasım 2021 tarihinde yüklenip sadece 1 kere katılım sağlanabilecek. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahip olduğunu belirtiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN