Son dönemlerde konut fiyatlarında yaşanan artışlar sonrasında çok sayıda vatandaş ev sahibi olmanın yollarını sıkı bir şekilde araştırıyor. Vatandaşların arama motorlarında ve bankaların iletişim kanallarında sıkı bir şekilde aratıığı konut kredisi kampanyaları arasına yeni eklenen kampanya ile çok sayıda vatandaş neredeyse fazisiz bir şekilde ev sahibi olabilecek.

Geçtiğimiz yılın son dönemlerinde başlayan konut fiyat artışları durmak bilmiyor. Fiyatlardaki artışlar hız kesmeden devam ederken gelen son bilgiler ise vatandaşlara umut ışığı tutuyor. Pek çok vatandaş tarafından sıkı bir şekilde araştırılmakta olan konut kredileri arasına yeni eklenen bu konut kredisi kampanyaları kapsamında vatandaşlar ev sahibi olma fırsatı yakaladı.

Özel bankaların kredi kampanyaları karşısında düşük faiz oranları ile öne geçen ve devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından hazırlanmış olan bu konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 450 bin TL tutarında konut kredisi oldukça düşük oranlar ve tutarlar ile sunuluyor.

Gelen son bilgilere göre vatandaşların ev sahibi olabilmek için avantajlı bir şekilde kredi kullanma taleplerinin karşılandığı bilgisi paylaşıldı. Vakıfbank, Halkbank gibi devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından duyurulan bu konut kredisi kampanyası ile vatandaşlar hızlı bir şekilde kredilerini alabilecekler.

Dijital kanallar üzerinden başvuru yapma imkanı veren konut kredisi kampanyasının koşul ve detayları ise haberin devamında, Haber Kredi adresinde...

TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

ZİRAAT BANKASI 450 BİN TL KONUT KREDİSİ KOŞULLARI

Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara sunulan bu konut kredisi kampanyası kapsamında vtaandaşların hızlı bir şekilde kredi kullanabilecekleri duyurulurken oranlar ve tutarlar ise şu şekilde belirtildi;

  • Kredi Tutarı: 450 Bin TL
  • Vade Süresi: 10 Yıl (120 Ay)
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,20
  • Aylık Taksit: 7 Bin 095,62 TL
  • Toplam Ödeme: 855 Bin 687,88 TL
  • Toplam Faiz: 401 Bin 474,70 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 15,67
  • Banka Tahsis Ücreti: 2 Bin 250,00 TL
  • Ekspertiz Ücreti: 1.508,00 TL
  • İpotek Ücreti: 455,48 TL

Screenshot_15-1

İlgili koşullar Hangi Kredi adresinden alınmış olup değişiklik gösterebilmektedir. En doğru oranlar için bankalar ile doğrudan iletişime geçilmesi tavsiye edilir.