Ziraat Bankası Dijital Kredi'yle Anında 50 Bin TL Destek

Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine banka şubesine gitmeden kredi desteği sunan Ziraat Bankası dijital kredi kampanyasını duyurdu. Ziraat müşterileri 50 bin TL'ye kadar hızlı kredi çekebilecek…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Ziraat Bankası, konut ve taşıt kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredilerinde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Ziraat Bankası’ndan 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler dijital kredi kampanyasına başvuruyor. Ziraat Bankası’nın dijital kredi kampanyasından sadece bankadan maaş alan müşteriler yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi Kampanyası Özellikleri

Acil nakit ihtiyaçlarında bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlara müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle en uygun koşullarda finansman desteği sunan Ziraat Bankası, dijital bankacılık alanında da fark yaratıyor. Ziraat Bankası düşük faizli dijital kredi kampanyasından sadece maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekli ve çalışan müşteriler yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi ürüne başvurular internet bankacılığı veya mobil bankacılık sistemi üzerinden yapılabiliyor. Bu sayede Ziraat Bankası şubesine gitmeye gerek kalmadan anında 50 bin TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanılabiliyor. İnternet şube ve Ziraat Mobil’den başvuru yapan müşterilerin 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde 36 aya kadar vade sunuluyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası’nın dijital kredi kampanyasında 50 bin TL’den fazla olan kredi taleplerinde belirlenen vade sayısı en fazla 24 oluyor. Müşterinin kredi notu baz alınarak olumlu değerlendiren dijital kredi başvuruları, Ziraat Bankası internet şubesi ve Ziraat Bankası mobil bankacılık üzerinden hesaba aktarılıyor. Kredi taksitleri artan veya eşit taksitli olarak isteğe bağlı şekilde ödenebiliyor.

Acil nakit ihtiyaçlarında en düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle kredi çekmek isteyenler Ziraat Bankası’nı tercih ediyor. Ziraat Bankası bu kredi kampanyasında tüm müşterilere bireysel hayat sigortası ürünü sunuyor. Maaşını bankadan alan emekliler ve çalışanlar, Ziraat Bankası internet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden başvuru yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN