Borçlarını zamanında ödemek veya acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler için sevindirici haber geldi. Ziraat Bankası, Denizbank ve Halkbank, en uygun koşullarda kredi veren bankalar arasında öne çıkıyor. Acil nakit ihtiyacı olanların en çok tercih ettiği bu kamu ve özel bankalarında esnek ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. Ertelemeli krediler sayesinde vatandaşlar şimdi aldıkları kredinin ödemesini 3 ay sonra ödemeye başlayarak ekonomik anlamda rahat bir nefes alıyor.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olan müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Ziraat Bankası’na başvuran kişiler, 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sayesinde esnek ödeme imkanına sahip oluyor. Ziraat Bankası’nın belirlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.59 faiz oranı uygulanıyor.

Şimdi kredi çekip ödemeye 3 ay sonra başlamak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunan Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor. Bu kredi ürününde maksimum vade süresi 50 bin TL altındaki kullanımlar için 36 ay olarak belirlendi. Öte yandan 50 bin TL’den fazla ihtiyaç kredisi çekildiğinde 24 ay vade seçeneği ile Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Denizbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan özel bankalardan Denizbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Denizbank Cebimde Kredi kampanyası kapsamında yüzde 1.89 faiz oranıyla finansman desteği sunuyor.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank’ta da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası yoğun ilgi görüyor. Diğer bankalarda olduğu gibi 50 bin TL altı için 36 ay vadeli, bu limitin üstü için 24 ay vadeli şekilde kredi kullanılabilir. Halkbank, 100 bin TL’ye kadar limit sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.69 faiz oranı uyguluyor.