Ziraat Bankası, Akbank ve İş Bankası'nda İhtiyaç Kredisi Çekeceklere Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Türkiye'nin önde gelen bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyaları son dönemde büyük ilgi görüyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar Ziraat Bankası, Akbank ve İş Bankası'ndan düşük faizli kredi çekebiliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Giderek artan enflasyon sebebiyle nakit ihtiyacı artan vatandaşlar, çareyi bankalardan ihtiyaç kredisi çekmede buluyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarına her gün bir yenisini daha ekleyen bankalar, eğitim, sağlık, borç kapatma, düğün, teknoloji ve alışveriş kampanyalarıyla müşterilerine destek oluyor. İhtiyaç kredisi çekmek için bankalara başvuran milyonlarca vatandaş, Ziraat Bankası, Akbank ve İş Bankası’ndaki düşük faiz oranlarını yakından takip ediyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, özellikle devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların bir numaralı adresi oluyor. Merkez Bankası’nın faiz indirmesinden sonra elini taşın altına koyan ilk bankalardan biri olan Ziraat Bankası, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı.

Daha uygun ve esnek ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler hemen Ziraat Bankası şubelerine başvurarak aradıkları kredi desteğine ulaşabiliyorlar. Ziraat Bankası yüzde 1.52 oranında faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Üstelik bu kredilerde 50 bin TL’ye kadar olan çekimler için 36 ay vadede ödeme seçeneği sunuluyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerine 36 ay vade ile düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalara arasında Akbank da yer alıyor. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Akbank, müşterilerine en uygun koşullarda finansman desteği sunuyor. Akbank ihtiyaç kredisinde sunulan kredi faiz oranı yüzde 1.60 oranından başlıyor ve kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Akbank ihtiyaç kredisine internet bankacılığı, mobil bankacılık ve Akbank şubeleri üzerinden anında başvuru yapılabiliyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ülkenin en köklü ve başarılı özel bankalarından İş Bankası, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. İş Bankası web sitesinde yer alan duyuruya göre en uygun kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuluyor. İş Bankası, 36 ay vade seçeneği ile 50 bin TL’ye kadar finansman ihtiyaçlarında yüzde 1.36 faiz oranı uygulamasıyla tercih ediliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN