Ziraat Bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi dağıtıyor! Faiz ve masrafın sadece ismi var!

Devlet bankasından kredi duyurusu geldi. Yeni gelen duyuru kapsamında vatandaşlara adeta kredi dağıtılacak. Masraf ve faiz tutarlarının düşüklüğü ise dikkat çekiyor.

Kredi 15.09.2022 - 10:41 15.09.2022 - 10:41 Serhat Karaman

Vatandaşlara bir kredi duyurusu da devlet bankası olan Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılmış olan duyuru kapsamında vatandaşlara 50 bin TL tutarında cazip ihtiyaç kredisi verilmesi kararlaştırıldı. Yeni yapılmış olan duyuru ile bildirilen ihtiyaç kredisi kapsamında hazırlanmış olan kampanya vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması için sunuldu.

Son dönemlerde bankalar tarafından sıklıkla duyurulan kredi, promosyon ve ikramiye gibi ödemelerin arasına bir yenisi daha eklendi. Gelen bu yeni kredi paketi ile vatandaşların kış aylarına girmeden önce ihtiyaçlarını karşılamaları hedefleniyor.

Kış aylarına girilmesine az bir zaman kalmışken çok sayıda vatandaş ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri nakit desteklerini araştırıyor. Gerek özel banka kuruluşları gerekse devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankalarının hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyalarını sıklıkla takip eden vatandaşlar genel olarak kamu bankalarını tercih ediyor.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası olmak üzere üç bankanın oluşturduğu kamu bankaları grubunda ise vatandaşlar için cazip kredi kampanyları hazırlanmaya devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından duyurulan yeni kredi kampanyası ile faiz ve masraf oranları neredeyse yok denecek kadar az.

ZİRAAT BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

Ziraat Bankası tarafından hazırlanmış olan işbu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlara 50 bin TL'ye kadar tutarlarda ve 36 aya varan vade seçenekleri ile ihtiaç kredisi sunuluyor. Aylık ödeme tutarları oldukça düşük olmasıyla da dikkat çekiyor. 

Son dakika duyurulan bu kredi kapsamında koşullar şu şekilde;

  • Kredi tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay Vade
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,89
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 32.8887
  • Aylık Taksit Tutarı: 2.077,65 TL
  • Toplam geri Ödeme: 74 Bin 795,16 TL

Ziraat Bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi dağıtıyor! Faiz ve masrafın sadece ismi var!

Kamu bankası tarafından sunulmuş olan bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Mobil, internet bankacılığı ve şubelerden yüzyüze bu başvurularını gerçekeleştirebilecekler.

Öte yandan daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@