Ziraat Bankası 10.000 TL Destek Ödemesi Yapacak! Düşük Faiz ve 36 Ay Vade ile Yararlanabilirsiniz!

Nakit sıkıntısı çekenlere bankalardan destek gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası avantajlı tüketici kredisini duyurdu. İşte ayrıntılar…

Kredi 24.02.2022 - 15:24 24.02.2022 - 15:24 Serhat Karaman

Vatandaşların nakit ihtiyaçlarının her geçen gün artmasının ardından özellikle kamu bankaları üzerinden finansman destekleri verilmeye devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırılacak kredi desteği kapsamında 10 bin lira kadar kredi için 36 aya varan vade fırsatları uygulanmaktadır. 

10 bin liraya kadar olan düşük miktarda kredi taleplerinin yanı sıra daha yüksek miktarda krediler için düşük faiz oranları ile işlem yapılması mümkündür. Ayrıca Ziraat Bankası tarafından maaş müşterisi emeklilere ve çalışanlara özel düşük faiz oranları ile daha yüksek miktarda krediler verilmeye devam ediyor. 

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi 

Tüketici Ürün Paketi kapsamında nakit desteği almak ve ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşların Ziraat Bankası’nın avantajlı oranlarını tercih etmesi mümkündür. 50.000 TL’ye kadar olan nakit taleplerinde 36 ay vade fırsatları uygulanırken, 50.000 TL ve üzerinde nakit talepleri için ilgili kredi paketi kapsamında 24 aya kadar vade seçenekleri uygulanmaktadır. 

Haber

10.000 TL nakit ihtiyacı için kredi kullanmak isteyen kişiler yüzde 1.79’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteğinden 36 ay vade imkanı ile yararlanabilmektedir. 401 TL taksit avantaları ile kredinizi birçok ihtiyaç için kullanmanız mümkündür. 

Ziraat Bankası 20.000 TL Kredi 

Ziraat Bankası farklı kesimden birçok vatandaş için uygun faiz oranları ve cazip geri ödeme seçenekleri ile finansman sağlamaktadır. Emeklilerin yararlanabildiği Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında, Tüketici Kredisi ile 20.000 TL kredi yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranları ve 36 ay vade imkanı ile verilmektedir. 40.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinde ise bu kişilerin yüzde 1.69’dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanması sağlanmaktadır. 

Sadece emekli maaşını Ziraat’ten alanlar değil, aynı zamanda maaşını Ziraat’ten alan tüm çalışanların da aynı oranlarla kredi paketinden, Çalışanın Artısı Kredi Paketi kapsamında yararlanması mümkündür. Ziraat Bankası’nın nakit desteği sağlayan Tüketici Kredisi avantajlarından yararlanarak tüm nakit sorunlarınıza en uygun finansman çözümlerini kullanabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@