Yüzde 19 Hoşgeldin Faiz Oranı ING’de! Yatırımını Katlama Fırsatı!

Yatırımını bankalara yapmak isteyen vatandaşa Yüksek faiz müjdesi! Mevduat faizi ile yatırım yapanların yüzünü güldüren gelişme.

Finans 10.10.2021 - 18:39 10.10.2021 - 18:39 Göksel Sarı

Türk Lirası olarak birikim yapan vatandaşlar bu birikimlerini güvenli bir şekilde muhafaza etmek ve yatırım yapmanın peşinde. Bu konuda araştırma yapanlar ING Bank’ın mevduat hesaplarına hoşgeldin faizi uyguladığını öğreniyor. Yüzde 19 faiz oranı ile ING tercih edilmeye başlandı.

Yüksek Hoşgeldin Faizi

Bankalar kendi imkanları kapsamlarında yatırımlarını bankada muhafaza etmek isteyen yatırımcılara özel kampanyalar ve faiz oranları belirlemekte. Bu kapsamda kampanyalarına devam eden bankalardan birisi ise ING BANK. Uygun faiz oranları ile tüketici, taşıt ve konut kredi kampanyaları ile tanıdığımız ING BANK şimdide yüksek mevduat faiz oranı ile müşterilerinin karşısında.

ING’ye Geçmek Yeterli

Banka  ING’li olup e-Turuncu Hesap açanlara İNG Mobil’den ilk kez İNG’li olanlara özel, yüzde 19 güncel hoşgeldin faizi uyguluyor. İNG’li olmayanları dijital süreçlerini tamamlayarak bünyesine davet eden bank, e-Turuncu hesap ile birçok avantaj sunuyor. Bankanın yüzde 19 hoşgeldin faizi uygulamasında ise şartlar şu şekilde belirtiliyor:

Faiz oranları;

5 bin TL’ye kadar ekstra yüzde 18 faiz ve yüzde 1 standart faiz oranı imkanı.

5 bin TL ile 10 bin TL arasına yüzde 18 faiz ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

10 bin TL ile 75 Bin TL arasına yüzde 18 faiz  ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

75 bin TL ile 250 Bin TL arasına yüzde 18 faiz ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

250 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasına yüzde 18 faiz ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

Mevduat hesaplarını ING BANK’tan değerlendirenlere hoş geldin faizi uygulayan banka, bu uygulama ile en çok tercih edilen mevduat ürünü olarak e-Turuncu Hesab’ı zirveye taşımış durumda. 12 ay boyunca yüksek hoşgeldin faizi sunan banka, hoşgeldin faiz oranından sonra da yüksek oranlarda günlük faiz imkanı sunmakta.