Yüzde 1.55 Faiz İle 125 Bin Lira Kredi Vakıfbank’ta Başvuru Ekranı Açıldı!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi tam acil ihtiyaçlara göre. Banka Açıkladı.

Kredi 08.10.2021 - 07:11 08.10.2021 - 08:29 Göksel Sarı

Türkiye’nin en çok ihtiyaç kredisi kullandıran bankalarından Vakıfbank, tüm ihtiyaçlarınız için uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda farklı vade seçenekleri ve kişiye özel faiz olanağı sağlayan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar tarafından sıkı takip ediliyor.

Krediye Başvurmak Artık Çok kolay

Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vade, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyasına Vakıfbank'ın tüm şubelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonunuz ile de ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C Kimlik NO, aylık gelirinizi yazıp 5724 e SMS gönderebilirsiniz. Başvurular değerlendirmeye alındıktan sonra onaylanmaları halinde kredi tutarı anında hesaplara yatırılacak.

Kredi Notuna Dayalı Kredi Kullanımı

Türkiye’nin en büyük  kamu bankalarından olan Vakıfbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasının kullanım koşulları ve faiz oranını da resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile duyurdu. Kredi kampanyasının aylık faiz oranı 1.55’ten başlayıp, kredi kullanmak isteyen kişinin Kredi Kayıt Bürosu notuna göre değişiklik gösterebilir. Kredi notunuzun yüksek olması ise daha önce kullanmış olduğunuz kredi veya kredi kartlarının geri ödemesinde bir sıkıntı yaşayıp yaşamamanıza bağlı. Eğer bankalara olan borçlarınızın ödemesinde 90 gün ve daha fazlasında geciktirme yaptıysanız bu durum kişisel kredi notuna eksi olarak yansımaktadır

Esnek Ödeme Avantajları

3 bin TL ile 125 bin TL arasında kullanılabilen kredi, nakit sıkıntısı yaşayanlar için adeta nefes alma imkanı sağlıyor. Aylık eşit taksitli, artan taksitli veya azalan taksitli gibi ödeme seçenekleri ile kişiye özel ödeme planı yapılabiliyor. Ayrıca krediyi kullanan vatandaşlar diledikleri takdirde,  3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli,  3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli şeklinde geri ödeme planlarında istediğini kullanabiliyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisinin tüm detaylarını resmi internet sitesinde de bulabilirsiniz.