Yüksek Limitli Kredi Çekmek İsteyenlere Müjdeli Haber Yapı Kredi'den Geldi! 100 Bin TL ve Üzerinde Özel İhtiyaç Kredisi

Bankalardan yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere müjdeli haber Yapı Kredi'den geldi. Yapı Kredi 100 bin TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru şartları açıklandı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip etmeye devam ediyor. Pek çok banka müşterilerine düşük limitler halinde ihtiyaç kredileri sunarken, Yapı Kredi bu alanda farklı bir kampanya başlattı. Yapı Kredi bankası, uygun koşulları taşıyan ihtiyaç sahipleri için 100 bin TL’ye kadar hemen onay alabilir kredi fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası, yüksek limitli olmasıyla dikkat çekiyor. Borçlarını ödemek, acil ihtiyaçlarını gidermek ya da yüksek limitli nakde sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat sunan Yapı Kredi, kampanya koşullarını açıkladı. Yapı Kredi, bankaya taşınmaz ipoteği verenlere özel 36 ay vadeli yüksek limitli kredi fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi bankasından 100 bin TL ve üzeri hemen onaylanabilir ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin öncelikle banka politikalarına uyması gerekiyor. Ayrıca 100 bin TL limitli kredi kampanyasında başvuru sahibinden gelir belgesi de talep ediliyor. İhtiyaç kredisine onay verilen müşterilerden gelir belgesi istemeyen banka, mortgage kredilerinde gelir belgesi talep ederek buna göre kredi limiti belirliyor.

Yapı Kredi Yüksek Limitli Kredi Başvuru Koşulları

Yapı Kredi’den alacağınız tüm kredi ürünlerinde başvuru koşulları bulunuyor. 18 yaşını tamamlamış her Türk vatandaşı uygun koşullara sahip olduğunda Yapı Kredi’den ihtiyaç kredisi çekebilir. Gelir belgesi olan kişilerin aynı iş yerinde en az 6 aydır çalışıyor olması gerekir.

Yapı Kredi bankasından yüksek limitli kredi kullanmak isteyen müşteriler emekli ise, emekli maaşlarını Yapı Kredi’den almaları şarttır. Bunun yanı sıra esnaflar için en az 12 aylık vergi levhasına sahip olmaları isteniyor. Bu koşulları sağlayanlar için büyük kolaylıklar sunan Yapı Kredi, 100 bin TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Başvurular Yapı Kredi’nin internet bankacılığı ile şubelerinden yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN