Yeşilçam'ın Önemli İsmi Fatma Girik Hayatını Kaybetti! Fatma Girik'in Ölüm Nedeni Ne?

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Fatma Girik'ten bu sabah saatlerinde kötü haber geldi. Ünlü yeşilçam oyuncusunun hayatını kaybettiği öğrenildi. Ünlü isim neden hayatını kaybetti?

Gündem 24.01.2022 - 11:51 24.01.2022 - 11:51 Serhat Karaman

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Fatma Girik bir süredir sağlık sorunları ile gündeme geliyordu. Daha önce evinin banyosunda düşerek kalça kemiğini kıran usta oyuncu uzun bir tedavi süreci geçirmiş ancak sosyal medya aracılığı ile sağlığına kavuştuğunu açıklamıştı. 

Geçmiş dönemde Muğla’ya taşınan ancak hastalığı edeniyle tedavi olmak amacıyla yeniden İstanbul’a gelen ünlü oyuncudan bugün kötü haber geldi. Gelen haber sonrası sevenleri büyük üzüntü yaşadılar. 

USTA OYUNCU FATMA GİRİK HAYATINI KAYBETTİ

Fatma Girik bir süredir hastanede tedavi altına alınmış ve hatta bir süre yoğun bakımda kalmıştı. Bunun ardından sağlığına kavuştuğu düşünülürken bugün acı dolu beklenmedik bir haber geldi. Ünlü oyuncunun hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Daha önce bir dönem Şişli Belediye Başkanlığı da yapan usta oyuncu için ölüm haberini Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin paylaştı. Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında ‘Yeşilçam’ın önemli isimlerinden ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik hayatını kaybetti. Zamanında birlikte çalışmaktan dolayı çok gurur duyuyorum. Ancak kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz’ ifadelerini kullandı. 

FATMA GİRİK NEDEN ÖLDÜ?

Ünlü sanatçı Fatma Girik’in bir süredir kalça problemi yaşadığı belirlendi. Yapılan tedavilerinin ardından geçtiğimiz haftalarda göğüs enfeksiyonu nedeniyle hastalanarak hastaneye kaldırılmıştı. Bu süreç içerisinde yapılan tedavileri sonuç vermiş ve yoğun bakımdan çıkmıştı. Ünlü sanatçının enfeksiyonunun tekrarladığı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@