Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG için geri sayım devam ediyor. 2023 yılının ilk çeyreğinde yollarda görülecek olan yerli otomobil TOGG için geri sayım devam ederken, yerli otomobile ait sosyal medya kanallarından sürekli olarak yeni paylaşımlar da yapılmaya devam ediyor.

2023 yılında piyasaya çıkacak olan araç için heyecanlı bekleyiş devam ederken milyonlarca vatandaşı heyecanlandıran paylaşımlar TOGG resmi sosyal medya hesabından yapıldı.

togg (1)-1

Kasa hatlarının ve araçtaki değişikliklerin net bir şekilde belli olmaması için kamuflajlı folyo kaplama ile testlere sokulan otomobil bir kez daha test edildi.

Sürekli olarak gerçekleştirilen paylaşımlarla milyonlarca vatandaşın heyecanı artarken çok sayıda kişi de yerli ve milli otomobil TOGG için meraklı bekleyişini sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulduğu ilk günden bu yana dikkatleri üstüne çeken ve gündemden düşmeyen yerli ve milli otomobil TOGG için geri sayım devam ederken son olarak gelen paylaşımlar ile aracın güvenlik testinden geçer notu fazlasıyla aldığı bildirildi.

togg (2)-1

Fiyatı hakkında pek çok spekülasyon yapılan yerli otomobil TOGG için milyonlarca vatandaş merakla fiyat açıklaması yapılmasını beklerken geçtiğimiz günlerde yerli otomobil TOGG fiyatı için 800 bin TL tutarı öne sürülmüş ve gündemde bu rakam önemli bir konuma ulaşmıştı. Öte yandan daha sonra TOGG tarafından konuya ilişki yapılmış ve bu rakamların gerçeği yansıtmadığı belirtilmişti.

Yerli ve milli otomobil TOGG için milyonlarcqa vatandaşın bekleyişi devam ederken gelen yeni görüntüler dikkat çekti. İstanbul - İzmir Otoyolu'nda görüntülenen yerli otomobil Osmangazi Köprüsü'nden geçiş yaptı. T plaka (Test araçları için kullanılan sarı zeminli T plaka) ile yollarda görüntülenen aracın üstüne uygulanmış olan bol ve karışık desenli kamuflaj folyosu da aracın genel hatlarını örtmek ve gizlemek için başvurulmuş bir yoldu.

togg (3)-1

Çin malı iPhone mu yoksa fiyat performansın efendisi mi? Honor Play 6C tanıtıldı fiyatı ve özellikleri nedir? Çin malı iPhone mu yoksa fiyat performansın efendisi mi? Honor Play 6C tanıtıldı fiyatı ve özellikleri nedir?

TOGG tarafından yapılmış olan yeni paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

"Tüm güvenlik önlemlerimizi alarak gerçek yol koşullarında yaptığımız kullanıcı deneyimi testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor."

Renault marka araçların eskortluk yaptığı yerli otomobilin 2023 yılının ilk aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.