Yeni Kia Sportage Modeline Sahip Olmak İçin Son Şans! Kia Sportage’a Özel Yüzde 0,99 Faizle Destek Verilecek!

Geçtiğimiz yıl görücüye çıkan Kia Sportage modeli Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. Fiyatı dikkat çekiyor. Peki araç almanın en kolay yolu hangisi? İşte detaylar…

Ekonomi 26.02.2022 - 11:36 26.02.2022 - 11:36 Serhat Karaman

Türkiye’de son dönemde otomobil fiyatlarının yükselmesi yeni kredi desteklerinin devreye girmesini sağladı. Öte yandan BDDK tarafından da yapılan düzenlemeler sonrasında vatandalar çok daha avantajlı limitlerle taşıt kredisi kullanabiliyor. 

Kia’nın sevilen modellerinden Sportage geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştirilmişti. Tamamen yeni bir platform üzerinde geliştirilen model, Avrupa satışlarına odaklı tasarım ve donanım özellikleri ile dikkat çekti. Yakın zamanda Türkiye pazarında da satışa çıkarılan Kia Sportage, SUV model araçlar arasında fiyatlarıyla dikkat çekiyor. 

Kia Sportage Türkiye Fiyatı

Haber

Kia’nın 5’inci nesil Sportage modeli Türkiye’de satışa çıkmasının ardından fiyatı merak edilmeye başladı. Son derece yenilikçi tasarımı ile büyük ilgi uyandıran model için 2 farklı donanım paketi sunuluyor. Giriş seviyesindeki Elegance ve Prestige paketiyle en üst seviyede dananım özellikleri sunuluyor. 

Kia Sportage modellerinde giriş seviyesi olan Elegance paketi için güncel fiyat ise 829,900 TL olarak belirlendi. Yeni Sportage 1.6 L 150 PS DCT 4 x 4 Elegance modeli 829.900 TL fiyat ile satışa sunulurken, Yeni Sportage 1.6 L 150 PS DCT 4 x 4 Prestige modeli ise 919.900 TL fiyatla Türkiye’de satışa sunulacak. 

Şubat Ayına Özel Finansman Fırsatı 

Kia’nın birçok farklı sevilen modelinde geçerli olmak üzere avantajlı finansman seçenekleri sunuluyor. Şubat ayı sona ermeden talep edebileceğiniz krediler kapsamında Sportage modeli başta olmak üzere; Picanto, Rio, Stonic, Bongo, Ceed, Ceed SW, XCeed modellerinde de ayrıcalıklı oranlar sunulacak. 
Kia Sportage modeli için 100.000 TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile finansman desteğini Koçfinans üzerinden kullanabilir ve uygun geri ödeme planları ile hayalini kurduğunuz Kia modeline kolayca sahip olabilirsiniz. Son yıllarda artan kredi faiz oranlarına karşı Koçfinans tarafından Kia modellerinde özel sunulan kredi desteği ise birçok kişinin 2022 yılında araç sahibi olmasını sağlayacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@