Türkiye'nin en çok satan otomobil modellerinden olan Renault Clio modellerinde yarısını şimdi kalanını 1 yıl sonra öde kampanyası duyuruldu. Yeni gelen kampanya kapsamında sıfır km yeni Renault Clio modellerinden birini alan kişiler araç fiyatının yarısını şimdi kalan kısmını ise 1 yıl sonra ödemeye başlayacaklar.

renault-clio (2)

Sıfır km otomobillerinin fiyatlarındaki artış sonrasında vatandaşların büyük bir kısmı ya ikinci el pazarında yer alan modellere yöneldi, ya da satın almayı planladıkları otomobil modelini daha alt segmentte yer alan bir araçla değiştirdi.

renault-clio (4)

Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart

Sıfır km otomobil fiyatlarındaki artış sürekli olarak gündeme gelirken pek çok vatandaş da araç almanın yollarını araştırmaya başladı.

Gelen bilgiler kapsamında 2022 model yeni Renault Clio modellerinden birini almak isteyen vatandaşlar araç tutarının yarısını satın alırken yarısını ise 1 yıl sonra ödeyecekler.

renault-clio (3)

Otomotiv firmaları ve bankalar tarafından geliştirilen otomotiv kampanyaları kapsamında vatandaşlar sıfır km otomobillere cazip teklifler ile sahip olabiliyorlar. Ancak pek çok otomotiv firması cazip koşullar adı altında kampanyalarını duyursa da bu kampanyaların detayları incelendiğinde yüklü ödemelerin müşterileri beklemekte olduğu görülüyor. Ancak gelen son bilgilere göre 2022 model sıfır km Renault Clio modellerinden birine sahip olacak olan ve araçlarını yetkili Renault satıcılarından satın alacak olan kişiler aracın ödemesini iki parçada yapacaklar. 

renault-clio (1)

Satın alınan Renault Clio modellerinin ücretleri ikiye bölünerek yarısı peşin, kalan kısmı ise 1 yıl sonra peşin olacak şekilde ödenecek. Clio Joy 1.0 SCe 65 bg modellerinde geçerli olan kampanya, 2 Ekim 2022 yani yarın gün bitimine kadar geçerlidir.

Screenshot_2

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bir an önce başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler kendilerine en yakın Renault showroomlarını ziyaret ederek Renault Clio modeline sahip olabilecekler.