YapıKredi'den Araç Alacaklara Cazip Taşıt Kredisi Fırsatı

Araç fiyatlarında yaşanan artışlardan sonra vatandaşların taşıt kredilerine olan ilgisi iyice arttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Yaşanan bu artışlara ilişkin bankaların hamleleri ise gecikmedi. Son olarak Türkiye’nin önde gelen bankalarından YapıKredi tarafından taşıt alacaklar için cazip bireysel ve ticari taşıt kredisi kampanyalarının başlatıldığı duyuruldu. İster sıfır km ister 10 yaşa kadar ikinci el araç alımlarınızda geçerli olmak üzere farklı oranlarda kredi desteği sağlanacağı ifade edildi. %1,54 gibi cazip faiz oranlarıyla sunulan krediden yararlanarak vatandaşların araç sahibi olmalarının önü açıldı.

İkinci El Araç Alımlarında Kredi Desteği

YapıKredi Bankası tarafından sıfır veya ikinci el araç alacak tüm vatandaşlar için cazip taşıt kredisi kampanyası başlatıldı. 10 yaşa kadar olan 2. el araçlar için geçerli olacak taşıt kredisi kampanyası aynı zamanda sıfır araç alımlarında da kullanılabiliyor. Öte yandan YapıKredi Bankasının Ticari Taşıt Kredisi kampanyası da işletme sahipleri için benzer bir avantaj sağlamakta. 48 aya kadar vade seçeceği sunan kredi desteği %1,54 faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Öte yandan farklı firmalar üzerinden yapılacak alımlarda Taşıt Kredisi kampanyaları kapsamında daha düşük faiz oranlarından yararlanılması da mümkün hale getirildi.

YapıKredi Taşıt Kredisi Şartları

YapıKredi Taşıt Kredisi fırsatından yararlanarak düşük faiz oranlarından ve yüksek vade seçeneklerinden yararlanmak için size en uygun kredi tutarını seçmeniz ve başvurunuzu gelir durumunuza göre gerçekleştirmeniz yeterlidir. 20 bin TL tutarında sıfır km bir taşıt alımı için sıfır araçlarda geçerli proforma fatura veya ikinci el araçlar için aracın ruhsatı ya da geçici tescil belgesi yeterli olmaktadır. 24 veya 48 ay vade imkanından yararlanarak size özel ödeme planlarından yararlanabilirsiniz.

YapıKredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt almak isteyen vatandaşlar için cazip faiz fırsatları sunan YapıKredi, 20 bin TL kredi tutarı için 0 km araçlarda 24 – 48 ay vade imkanı ve %1,54 faiz seçeneği sunuyor. 632,03 TL’den başlayan taksit seçeneklerinden yararlanarak 10 yaşa kadar ikinci el araçlar dahil olmak üzere krediden yararlanarak taşıt satın alabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN