Yapı Kredi resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurulara göre müşterilerine iPhone 12 Pro telefon dağıtıyor. Bankada, adres bilgilerini eşleştirmiş olan müşterilerin yararlanabileceği bu kampanya büyük ses getiriyor. Yapı Kredi Bankası resmi duyurusunda 1 Eylül ile 31 Ekim tarihileri arasında Kolay Adres bilgilerini cep telefonu numarasıyla eşleştirenlere iPhone 12 Pro kazanma fırsatı sunulduğu açıklandı. Bu kampanya hakkında detaylı bilgiler sosyal medyadan paylaşıldı.

Yapı Kredi iPhone 12 Pro Kampanyası Detayları

Yapı Kredi müşterisi olup iPhone 12 Pro kazanma fırsatına ulaşmak isteyenler, 1 Eylül ile 31 Ekim 2021 tarihleri arasında kampanyaya kayıt yapabiliyor. Kampanya detaylarına göre bu belirtilen tarihler arasında T.C. kimlik numarası, cep telefonu veya e-posta adresi eşleştirmesi yapan müşterilere iPhone 12 Pro kazanma imkanı sunuluyor. Yapı Kredi kampanya kapsamında 10 adet iPhone 12 Pro cep telefonunu talihli müşterilerine hediye edecek.

Yapı Kredi bankasında Kolay Adres tanımlaması için bankacılık işlemlerinin yerine getirilmesi yeterli oluyor. Müşteriler bu yüzden Yapı Kredi Mobil İndir butonu üzerinden cep telefonuna indirecekleri uygulamayla kampanyaya saniyeler içinde katılım sağlayabiliyor. Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Kolay Adres tanımlaması gerçekleştirmek için de Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Yapı Kredi 10 Adet iPhone 12 Pro Veriyor

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen iPhone 12 Pro kampanyasına katılım sağlamak son derece basit olduğundan banka müşterilerinden büyük ilgi görüyor. Bu kampanyaya katılmak isteyenler, bankaya kayıtlı cep telefonlarından KOLAS yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaralarını 4470’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen iPhone 12 Pro kampanyasının kazananları noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek. Çekiliş tarihi, yeri ve zamanı Yapı Kredi bankasının resmi web sitesi ya da sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak. Ayrıca çekiliş sonuçları da katılım yapan Yapı Kredi müşterilerine SMS olarak gönderilecek.