Yapı Kredi'den Herkese 200 TL! 31 Ekim'e Kadar Başvuru Yapın!

Alışveriş yaparken hediye TL kazanmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar Yapı Kredi tarafından açıklandı. 31 Ekim tarihine kadar başvuran herkes Yapı Kredi'den 200 TL kazanıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

İnternet alışverişlerinde bankaların avantajlı ödeme koşullarını kullanmak ve kampanyalarından yararlanmak isteyenler araştırmalarına devam ediyor. İhtiyaçlarını karşılarken bir yandan da bankaların sunduğu hediye TL’leri kullanmak isteyenler, Yapı Kredi’nin kampanyasına akın ediyor. Yapı Kredi, seçili internet sitelerinden tek seferde bin 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine 100 TL puan hediye ediyor. Üstelik dijital kart kullanan müşterilerde Yapı Kredi’nin hediyesi 200 TL’ye kadar çıkıyor.

Yapı Kredi Alışveriş Kampanyasını Duyurdu

Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinde yer alan habere göre Yapı Kredi kredi katlarını kullananlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. 31 Ekim tarihine kadar kampanyaya katılıp, seçili internet sitelerinden tek seferde bin 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere hemen 100 TL puan hediye ediliyor.

Ayrıca Yapı Kredi Mobil’i indirip görüntülü görüşme ile ilk defa Yapı Kredi’li olan müşterilere özel, dijital kartlarla yapılan alışverişlerde ek 100 TL veriliyor. Böylelikle 31 Ekim tarihine kadar kampanyaya katılan Yapı Kredi müşterisi olan herkes, 200 TL’ye varan hediye puanlara sahip olabiliyor. Yapı Kredi tarafından duyurulan bu alışveriş kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yapı Kredi Alışveriş Kampanyasının Koşulları

Yapı Kredi Mobil’i telefonuna indiren müşteriler hemen kampanyaya katılıp, 200 TL’ye varan puan kazanabiliyor. Seçili internet sitelerinde 200 TL’ye varan hediye puan kampanyasına katılabilmek için Yapı Kredi World Mobil’i akıllı telefona indirmek gerekiyor. Kampanya 15 Ekim ile 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

Büyük ilgi gören bu alışveriş kampanyası Yapı Kredi World Üye İşyeri olan seçili internet sitelerinde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Ayrıca kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla katılım sağlanabilir. Alışveriş yapılacak yerler ise kampanyaya dahil seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri) olarak belirlendi. Yapı Kredi müşterilerinin yapacağı nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı gibi işlemler kampanyaya dahil değildir.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN