Ekonomik sıkıntılar sonucunda pek çok vatandaş alım güçlerini zorlamamak adına bankalar tarafından sunulan destek fırsatlarını sıkı bir şekilde araştırıyor. 2021 yılının son çeyreğinde başlayan enflasyon artışı ve döviz kuru karşısında Türk Lirasının değer kaybetmesi karşısında vatandaşlar için özel banka kuruluşları ve devlete bağlı olarak hizmet veren bankalar tarafından sürekli olarak yenş kredi kampanyaları ise duyurulmaya devam ediyor. 

Son olarak bugün yapılmış olan bir duyuru ile Yapı Kredi'nin emekliler için yeni kred,i kampanyası sunuldu. Yapı Kredi tarafından hazırlanan bu kredi kampanyası kapsamında çok sayıda emekli vatandaş hızlı bir şekilde 25 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

Emekli maaşlarının yetersiz kalmasından şikayetçi olan milyonlarca vatandaşın alım güçlerinin sürekli olarak düşüş gösterdiği bu dönemlerde enflasyona da bağlı olması nedeniyle pek çok emekli vatandaş ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekiyor.

Vatandaşların hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamak istedikleri bu dönemlerde gelen yeni kredi kampayaları kapsamında düşük faiz oranları ve cazip ödeme tutarları ile pek çok ihtiyaç kredisi sunuluyor. İhtiyaç kredileri dikkat çeken pek çok banka cazip teklifler ile geliyor olsa da pek çok bankanın emekli vatandaşlar için sunduğu kredi kampanyalarının ödeme koşullarında yaşanan zorluklar nedeniyle ihtiyaç kredisi almak çok da kolay olamayabiliyor. Bu nedenle gelen cazip kredi teklifleri emekli vatandaşlar ve yakınları tarafından dikkat çekiyor.

Gelen son kredi kampanyası ile vatandaşlara 25 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi verildi.

Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

YAPI KREDİ EMEKLİLERE ÖZEL 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar 25 bin TL tutarında ödeme alabiliyorlar. Düşük faiz oranlarının yanı sıra cazip ödeme koşulları ile duyurulan kredi kampanyasının koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 25 Bin TL 
  • Vade Süresi: 12 Ay 
  • Aylık Akdi Faiz Oranı: Yüzde 2,03
  • Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL
  • Aylık Toplam Maliyet Oranı: Yüzde 2,6000
  • Yıllık Toplam Maliyet Oranı: Yüzde 36,0470
  • Aylık Taksit Tutarı: 2.442,72 TL
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 29.312,60 TL

Ekran Resmi 2022-09-28 20.59.37

Bu koşullar altında sunulan cazip ihtiyaç kredisi teklifi kapsamında sunulan tutar ve oranlar değişiklik gösterebilecek olup, başvuru yapmak isteyen kişiler Yapı Kredi mobil uygulama, internet bankacılığı ve şubeler yoluyla bilgi alabiliyorlar.