Yapı Kredi'den BES Kampanyasında 75 TL Hediye

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne 18 yaşından küçük çocuğunu dahil eden Yapı Kredi müşterilerine 75 TL hediye veriliyor. Yapı Kredi BES kampanyası için son başvuru tarihi 31 Ekim…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile çocuğunun geleceğini garanti almak isteyenlere özel bir kampanya da Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi bankasının resmi web sitesinde yer alan kampanyaya göre 18 yaşından küçük çocuğunu BES’e dahil edenlere 75 TL hediye veriliyor. 75 TL worldpuan hediyesi, müşterilerin kredi kartına tanımlanıyor. Kampanyaya katılmak için Yapı Kredi World Mobil uygulamasını indirip, ana sayfada yer alan kampanyaya katıl butonuna tıklanması gerekiyor.

Yapı Kredi 75 TL Hediyeli BES Kampanyası

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yönelik kanun değişikliği yapılarak 18 yaşından küçük çocuklar da artık devlet katkılı BES bünyesine alındı. Çocuğunun geleceğini güvence altına almak isteyenlere Yapı Kredi’den yeni bir kampanya geldi. 1 Ekim – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında çocuğu için 18 yaş aştı BES oluşturan Yapı Kredi müşterileri, kredi kartına 75 TL hediye worldpuan kazanıyor. Bu kampanyaya katılmak için World mobil uygulamasından kayıt yapılması gerekiyor.

Yapı Kredi müşterilerine World mobil üzerinden sunulan kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerli oluyor. Yapı Kredi üzerinden 18 yaş altı BES düzenleyen ve ödeme aracı olarak da Yapı Kredi kredi kartını tanımlayan müşteriler bu hediyeyi kazanabiliyor. Öte yandan müşterilerin Yapı Kredi kredi kartlarından aylık en az 250 TL katkı payı ödeme talimatı vermesi gerekiyor.

Yapı Kredi BES Kampanyası Koşulları

Kampanya tüm Yapı Kredi şubelerinde düzenlenen ve sözleşme 18 yaşından küçük olduğu BES’ler için geçerli tutuluyor. Kampanya aynı zamanda Allianz Yaşam ve Emeklilik gibi kampanyalarla birleştirilebiliyor. Yalnızda Yapı Kredi kredi kartı ile yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil olduğu için kredi kartı yerine banka hesabının kullanılması mümkün olmuyor.

Yapı Kredi BES kampanyası müşteri bazında geçerlidir. Kampan süresince her müşteri en fazla 1 kere bu kampanyadan yararlanabiliyor. Yapı Kredi müşterileri bu kampanyaya katılmak istediklerinde World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklamaları yeterli oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN