Yapı Kredi’den 3 Ay Ödemesiz 50 Bin TL Kredi! Uygun Faizli Kredi!

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredilerinde yeni kolaylıklar sağlamaya başladı. Kredi erteleme imkanı.

Kredi 06.10.2021 - 09:45 06.10.2021 - 09:47 Göksel Sarı

Yapı Kredi bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere bazı avantajlar sunmaya devam ediyor. Sunulan yeni avantajlardan birisi ise 3 ay taksit ödemeden kredi kullanma imkanı. Verilecek kredilerin geri ödemesinde esneklik sağlayan banka acil ihtiyaçların 3 ay boyunca ödeme yapmadan karşılanmasına olanak veriyor.

Yapı Kredi Müşterisi Olmak

Bireysel ihtiyaç kredisi ile bugünün ihtiyacını yarına ertelemeden kullanılacak krediler ile karşılamanızı sağlayan banka, Yapı Kredi müşterisi olunması halinde, internet şubesi yad- da Yapı Kredi mobil şube üzerinden ihtiyaç kredilerine başvurular kabul ediyor. Şubeye gitmeden kolayca kredi kullanımı sayesinde değerlendirilen ve onaylanan krediler anında hesaplara aktarılıyor. 

Yapı Kredi Müşterisi Değilseniz Yapılması Gereken


Eğer Yapı Kredi Müşterisi değilseniz, Yapı Kredi sitesi üzerinden hemen başvur butonu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Yapı Kredi mobili indirerek görüntüllü işlem asistanı ile anında Yapı Kredi müşterisi olarak 3 ay ertelemeli kredi için başvuru yapabilirsiniz.

Kredinin Avantajları ve Vadeler

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kampanyasında sağlanan bazı avantajlar ise şu şekilde:

●Uygun faiz oranları ile 36 aya kadar vade seçeneği

●Gelir durumunuza göre ön onaylı limit seçeneği

●Şubeye gitmeden hızlı ve sorunsuz kredi başvurusu

●Kapama koşullu kredi ile bankada açık olan kredileri tek kredi altında birleştirebilme imkanı

●İlk taksit ödemesini 3 aya kadar erteleme imkanı

●İpotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi seçenekleri.

Yapı Kredi kendi resmi internet sayfasında açıkladığı duyuru ile krediyi ilan ederken gerekli detayları da vermiş durumda. Verilen kredilerin faiz oranları kullanılacak kredi miktarına göre değişiklik göstermek ile beraber, yüzde 2.19 faiz oranından başlayan krediler kullandırılmakta. Bu krediler de 12 ay 24 ay ve 36 ay vade seçenekleri sunulurken her üç vade seçeneği için 3 ay erteleme yapabilmek mümkün. Kredi tahsis ücreti olarak cüzi miktarda ödeme alınan kredi ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılama imkanı sağlanıyor.