Yapı Kredi ve Garanti BBVA'dan 50 Bin TL'lik Borç Transferi Kredisi

Borçlarını nasıl ödeyeceğini kara kara düşünenlere Yapı Kredi ve Garanti BBVA'dan büyük fırsat sunuluyor. Borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenlere anında 50 bin TL borç transferi kredisi…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Maddi anlamda zor dönemden geçen ve borçlarını ödemekte zorlananlara rahat nefes aldıran kredi fırsatları özel bankalardan geliyor. Türkiye bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan bankalardan Yapı Kredi ve Garanti BBVA, borç kapatma kredileriyle gündeme geliyor. Borç transferi kredisi olarak da adlandırılan bu finansal destek sayesinde vatandaşların kredi ve kredi kartı borçları tek seferde kapatılıyor. Daha sonra uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sayesinde bu kredi daha rahat bir şekilde ödenebiliyor.

Yapı Kredi 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi, müşterilerine sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında bol çeşitlilik sunuyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunulan kredi kampanyalarından biri de borç transferi kredisi olarak adlandırılıyor. Bu sayede Yapı Kredi şubelerine borç kapatmak için başvuranlara anında 50 bin TL destek sağlanıyor.

Borçlarını ödemekte zorlanan ve tek bir seferde hepsini kapatmak isteyenler, Yapı Kredi borç transferi kredisine başvurabiliyor. Yapı Kredi borç transferi kredisi, yüzde 1.75’lik faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile verildiği için müşteriler ekonomik olarak rahta bir nefes alıp kredi borcunu kapatabiliyor. Yapı Kredi borç transferi kredisine başvurular devam ediyor.

Garanti BBVA Borç Transferi Kredisi

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Garanti BBVA, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında uygun faiz oranlarıyla finansman desteği sağlıyor. Borçlarını Garanti BBVA bünyesinde toplayıp tek bir yerden ödemek isteyenler de Garanti BBVA borç transferi kredisine başvuruyor.

Garanti BBVA borç transferi kredisinde 50 bin TL’ye kadar finansman sağlanıp müşterinin bütün kredi ve kredi kartı borçları kapatılıyor. Daha sonra Garanti BBVA müşterisinin kredi notuna göre değişen oranlarda aylık yüzde 1.76 seviyesinden başlayan oranlarla kredi veriliyor. 36 vadeli olarak ödenen bu kredi için Garanti BBVA şubelerine başvurmak gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN