Bu sene artan maliyetler ile birlikte vatandaşların giderlerindeki toplam tutarlar da büyük ölçüde artış gösterdi. Enflşasyon artışı ve döviz kurundaki yukarı yönlü ivmelenme sonucunda vatandaşlar giderlerini karşılamak için bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredilerine ya da banka finansmanlarına başvurmaktadırlar.

Bankaların sunmakta oldukları bu destek ödemeleri ise vatandaşların sıkışık zamanlarında nakit ihtiyaçlarını karşılamaları açısından kolaylık sağlamaktadır. 

Bankalar tarafından sunulmakta olan ihtiyaç kredilerinin yanı sıra pek çok vatandaş da bankaların kart sahipleri için oluşturdukları nakit avans fırsatlarına başvuru yapmaktadırlar.

YAPI KREDİ'DEN NAKİT AVANS İMKANI! 

Anında kredi sahibi olmak isteyen kişiler için Yapı Kredi tarafından verilen nakit imkanı düşük faiz oranı ile birlikte oldukça avantajlı fiyatlardan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağladı. Bu kredilerin miktarı 6 ay, 9 ay ve 12 ay vade ile birlikte ayda 94 TL'den başlayan ödeme miktarları ile birlikte şu şekilde verildi; 

LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı
  • 6 Ay vade; %1,63 faiz oranı ile verilen nakit avansın aylık ödemesi 178,75 TL şeklinde verildi. 
  • 9 Ay vade; %1,63 faiz oranı ile verilen nakit avansın aylık ödemesi 122,73 TL şeklinde verildi. 
  • 12 Ay vade; %1,63 faiz oranı ile verilen nakit avansın aylık ödemesi 94,78 TL şeklinde verildi. 

1111111111

Nakit avans kullanmak isteyen vatandaşlar ise bankaların sunmakta olduğu bu kampanyalardan kolaylıkla faydalanmaya başladılar. İlgili kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar bankanın iletişim kanalları ile iletişime geçerek, mobil bankacılık kullanarak ya da internet bankacılığını kullanarak faydalanabilirler.