Yapı Kredi ile Birlikte 3 Banka Daha Duyurdu! Vatandaşların Bankalara Biriken Borçları Siliniyor!

Bankalara borcu olanlara 4 bankadan destek geldi! Yapı Kredi, ING, QNB ve Garanti BBVA banka borçlarını yeniden yapılandıracak. İşte ayrıntılar…

Kredi 25.02.2022 - 22:38 25.02.2022 - 22:38 Serhat Karaman

Vatandaşların bankalara olan borçları her geçen gün artmaya devam ediyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından açıklanan son verilere göre kredi ve kredi kartı borçları nedeniyle yasal takibe düşen kişi sayısında ciddi bir artış olduğu gözlemledi. Bu kişilerin borçlarını kapatmaları için 4 banka ise harekete geçti. Bankalara kredi kartı veya kredi borcu olanlara tam destek geldi!

Yapı Kredi Borç Kapatma Kredisi 

Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi veya Kapa Koşullu Kredi ile vatandaşların borçlarını yeniden yapılandırma fırsatı sunacak. Borcu olan vatandaşların ister caddeyi uzatarak aylık ödemelerini azaltması isterlerse de daha uygun faiz oranlar ile kredilerini tek bir yerde toplayarak yeniden yapılandırma avantajlarından yararlanması sağlanıyor. Avantajlı faiz oranları ile Yapı Kredi borç kapatma kredisinden kolayca yararlanabilirsiniz. 

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi 

Haber

QNB Finansbank, vatandaşların diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı için transfer fırsatı sağlıyor. Ayrıca kredi kartı borçları için de kısmi ödeme yaparak borçlarını ödemekte zorlananlara destek kredisi verilecek. Yüzde 2.20’den başlayan faiz oranları ile kullanılacak kredi kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri de uygulanmaktadır. 

ING Bank Kredi Borç Kapatma Kredisi 

ING Bank Kredi Borç Transferi ile başka bankalara olan kredi borçlarını tek bir yere taşıyarak daha avantajlı oranlarla yeniden yapılandırmak isteyenler cazip teklifler sunuyor. Yüzde 1.59’dan başlayan faiz oranları ile kullanılabilen kredi 36 aya kadar vade seçenekleri ile kullanılabilecektir. 3 ay erteleme avantajlarına da yer veren ING tarafından vatandaşlara kolay bir geri ödeme planı oluşturulmaktadır. 

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi 

Garanti BBVA tarafından başka bankalardaki borçlarını transfer etmek isteyenlere ayrıcalıklı seçenekler sunuyor. 36 aya varan vade avantajlarına yer verilen kredi kapsamında borçlarını tek bir yere toplayarak rahatça ödemek isteyenlere özel ödeme planları hazırlanmaktadır. 50 bin liraya kadar taleplerde 36 ay, 50 bin TL ve üzerinde kredi taleplerinde ise 24 ay vadelerle borç kapatma kredisi verilecektir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@