Yapı Kredi Günde 58 TL'ye 40 Bin TL Kredi Kampanyasını Açıkladı!

En acil nakit ihtiyacı için yapılan kredi başvuruları değerlendiriliyor. Yapı Kredi uygun vade ve faiz oranları ile tercih ediliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Yapı Kredi Bankası hazırladığı kredi paketi ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için imkan yaratmaya başladı. Kullanılan krediler için uygun faiz ve vade oranlar belirleyen banka isteyen müşterilere kredi kullanma imkanı sağlayacak . Nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar için öngörülen miktarlarda kredileri hesaplarına aktaracak. Verilecek kredilerin geri ödemeleri ise yine müşterilerin talepleri doğrultusunda planlanıyor.

Krediler Müşterileri Bekliyor

Türkiye'nin bütçe olarak büyük bankalarından olan Yapı Kredi, kendi imkanları dahilinde düzenlediği taşıt, konut ve tüketici kredilerine bir yenisini daha ekledi. Hazırlanan paket ile anında kredi kullanımı fırsatı sağlayan banka günde 58 TL geri ödemeli 40 bin lira ihtiyaç kredisi için müşterilerini beklemekte.

Faiz 2,19

Kredi paketinin faiz oranını yüzde 2.19 olarak belirleyen banka uygun vade koşulları ile kredi kullanmak isteyenler için uygun koşulları sağlıyor. 50 bin liraya kadar verilen kredilerin faiz oranları, vade sayıları ve kredi kullanım tutarlarına göre geri ödeme tutarları ve toplam geri ödenecek miktarlarda detaylı belirlenmiş durumda. İşte detaylar.

Geri Ödeme planları

●Yüzde 2.39 faiz oranı ile 36 ay vadeli 10 bin tl miktarında kredi kullanımında aylık geri ödeme 449 TL olarak hesaplanmakta. Toplam geri ödenecek tutar is 16 bin 218 TL .

●Yüzde 2.32 faiz oranı ile 36 ay vadeli 20 bin tl miktarında kredi kullanımında aylık geri ödeme 887 TL olarak hesaplanmakta. Toplam geri ödenecek tutarı ise 32 bin 29 TL .

●Yüzde 2.19 faiz oranı ile 36 ay vadeli 30 bin tl miktarında kredi kullanımında aylık geri ödeme bin 298 TL olarak hesaplanmakta. Toplam geri ödenecek tutarı ise 46 bin 918 TL .

●Yüzde 2.19 faiz oranı ile 36 ay vadeli 40 bin tl miktarında kredi kullanımında aylık geri ödeme bin 731 TL olarak hesaplanmakta. Toplam geri ödenecek tutarı ise 62 bin 558 TL .

HABERİ PAYLAŞ: