Özel bankalar müşteri kapma yarışı içerisinde birbirleri ile rekabet etmeye devam ederken konu hakkında yeni bir açıklamada Yapı Kredi Bankası tarafından yapıldı. Yapı Kredi Bankası mobil uygulama üzerinden ilk kez müşteri olan kişilere düzenlenen çekilişle 500 bin TL para dağıtacak. 19 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada başvuru yapan kişiler belirlenen tutarlarda para ödülü kazanacaklar. 

Yapı Kredi Bankası yaptığı açıklamasında 3 kişiye 100 bin TL, 10 kişiye 10 bin TL ve 100 kişiye ise bin TL olmak üzere toplamda 500 bin TL puan yüklemesi yapacak. Son başvuru tarihi 19 Ekim 2022 tarihine kadar başvurusunu yapan kişiler çekilişe katılma hakkı elde edecekler. Söz konusu kampanyadan sadece Yapı Kredi Bankası mobil şube uygulaması üzerinden başvuru yapan kişiler yararlanabilecekler. 

Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak? Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak?

YAPI KREDİ BANKASI İLK KEZ MÜŞTERİ OLAN KİŞİLERE PARA DAĞITACAK! 

Yapı Kredi mobil şube uygulaması üzerinden başlayan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 19 Ekim 2022 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Bunun için mobil uygulamayı cep telefonlarına indiren kişiler sonrasında Yapı Kredili Ol butonunu tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlayacaklar. Kendilerinden istenen evrakları ve bilgileri tamamlayan kişiler Yapı Kredili olduktan sonra çekiliş hakkı elde edecekler. 

yapı kredi mobil

Yapı Kredi Bankası yaptığı açıklama ile "19 Eylül – 19 Ekim 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'i indirerek ilk kez Yapı Kredili olun, toplam 500.000 TL değerinde puan ödüllü çekilişe katılarak 100.000 TL'ye varan puan kazanma şansı yakalayın" ifadelerine yer vererek kampanyasını duyurdu. Kampanyadan yararlanan kişiler arasında yapılan çekilişle 3 kişi 100.000 TL, 10 kişi 10.000 TL, 100 kişi 1.000 TL değerinde World puan kazanma fırsatı elde edecekler. 

YAPI KREDİ MOBİL ÜZERİNDEN NASIL ÇEKİLİŞ HAKKI KAZANILIR?

Yapı Kredi Bankası mobil üzerinden başvurusunu yapan kişiler bir çekiliş hakkı kazanırken, kredi kartı başvurusu yapan kişilere 10 çekiliş hakkı, kredi kartı onaylandığında ve aynı kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda ise 20 çekiliş hakkı daha kazanacaklar. Çekiliş ise 27 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilecek ve kazanan şanslı kişiler belirlenecek.