Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisinde Düşük Faizler

Acil nakde sıkışanlar Yapı Kredi'den ihtiyaç kredisi çekiyor ve ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde sunuluyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi kampanyalarında da müşterilerini sevindirecek detaylar barındırıyor. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Yapı Kredi’nin düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını seçenler doğru yolda ilerliyor. Bütçelerini yormadan ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyen müşteriler için Yapı Kredi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borçlarını hemen ödemek ve ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler, bankaların ihtiyaç kredilerini incelemeye devam ediyor. Son dönemde hayat pahalılığı artarken en uygun koşullarda ve düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Yapı Kredi öne çıkıyor. Yapı Kredi’nin 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler hemen en yakın banka şubesine müracaat edebiliyor.

Yapı Kredi aynı zamanda internet şubesi ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırabiliyor. Yapı Kredi’nin mobil bankacılık hizmetinden bu krediye başvurabilmek için kampanya giriş ekranındaki “3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi” seçilmesi gerekiyor. Kampanya seçildikten sonra ilk taksit tarihi, kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde yansıtılıyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Yapı Kredi, bu ihtiyaç kredisi kampanyasının azami vadesi, ödemesiz dönem dahil 36 ay olarak belirliyor. Bu kapsamda Yapı Kredi müşterilerine en fazla 90 günlük öteleme seçeneği sunuluyor. Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ise kredinin ilk taksite yansıtılıyor.

Yapı Kredi ön onaylı limit bulunması halinde, limit tutarı kadar kredi kullanımı mümkün oluyor. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılıyor veya tamamen iptal edilebiliyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların başvuru yaptığı Yapı Kredi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor. Bu kampanya sayesinde şimdi çekilen kredinin ödemeleri 2022 yılında başlıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN