Yakıt Zamlarından Etkilenmeyin Diye TEB' den Büyük Sürpriz ! Yakıt Alımında Geçerli 40 TL İndirimi Hemen Kullanın

Son günlerde benzin, motorin ve otogaz fiyatlarında yaşanan artış, araç sahiplerini düşündürmeye başladı. Ülkemizde faaliyet gösteren öncü bankalardan biri olan Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB, kendi müşterilerinin bu zamlardan minimum oranda etkilenmesi adına elini taşın altına koydu

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Petrol Ofisi ve TEB arasında gerçekleştirilen anlaşmayla beraber TEB müşterileri otogaz ve yakıt alımlarında 40 TL’ye varan indirim elde edecek. Başvuru ve detaylar haberimizin devamında olacak.

TEB’ den 500 TL Yakıt Alanlara 40 TL İndirim Fırsatı

Kampanyaya SMS ile ya da CEPTETEB üzerinden katılabilirsiniz. SMS ile yapılacak başvurularda indirim tutarı 30 TL iken 40 TL indirim fırsatından yararlanmak adına başvurunuzu CEPTETEB üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanyaya, yakıt ya da otogaz almadan önce başvurmanız gerekmekte. SMS ile başvuru yapmak için TEB sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan SMS atma şartı var. PO yazdıktan sonra bu mesajı 4616’ya göndermeniz, kampanya başvurusu için yeterli.

CEPTETEB üzerinden de yakıt indirimi kampanyasına katılım gösterebilirsiniz. Üstelik başvurunuzu CEPTETEB ile yaptığınızda indirim tutarı 40 TL olacak. CEPTETEB uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar sekmesine giriş yapın ve ardından Petrol Ofisi kampanyasına tıklayın. Başvuru butonunu kullanarak kampanyaya kolayca katılım sağlayabilirsiniz.

TEB’ den 500 TL Yakıt Alanlara 40 TL İndirim Fırsatı

Petrol Ofisi Bonus üye iş yerlerinde geçerli bu kampanyadan yararlanabilmek için farklı günlerde olmak üzere 4 adet minimum 125 TL’lik alım gerçekleştirmeniz gerekmekte. Örneğin; bugün yapacağınız 125 TL’lik bir yakıt alımı, kampanyada geçerli sayılacaktır; fakat aynı gün içerisinde birden fazla işlem yaparsanız sadece ilk yaptığınız alım kampanyaya dahil edilir. Daha sonraki günlerde de yine farklı günler olmak şartıyla 125 TL ve üzeri yakıt alımı gerçekleştirirseniz kampanya hesaplamasına dahil edilir. 4 farklı günde yapılacak 125 TL ve üzeri yakıt alımı sonrasında SMS ile başvurduysanız 30 TL, CEPTETEB ile başvurduysanız 40 TL indirim hakkı elde edebilirsiniz.

Kampanyadan elde ettiğiniz indirim hakkını 24 Kasım 2021 ile 8 Aralık 2021 tarihleri arasında yine Petrol Ofisi’nden yapacağınız alımlarda kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için yakıt alımlarınızı 15 Kasım 2021’e kadar gerçekleştirmeniz gerekmekte.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN