Xiaomi Poco ve Redmi Kullanıcılarını Sevindiren Haberi Verdi! Bu Detayı Herkes Kaçırmış Olabilir!

Xiaomi, MIUI 13 güncellemesini birçok modeline dağıtmaya devam ediyor. Android tabanlı güncelleme de ise birçok yenilik bulunuyor! İşte detaylar…

Teknoloji 08.03.2022 - 09:56 08.03.2022 - 09:56 Serhat Karaman

Xiaomi yeni işletim sistemi ile piyasalarda iyi bir yer edinmeye devam ediyor. MIUI 13 için geliştirmelerine devam eden firma, Android 12 ve Android 11 tabanlı sürümlerini hazırlamıştı. Ocak ayından itibaren bu alanda çalışmalarını hızlandıran Xiaomi, bir cihazı için daha güncelleme müjdesini resmen açıkladı. 

Xiaomi cihazların çok daha fonksiyonel ve güvenilir olmasını sağlayacak güncelleme kapsamında şuana kadar birçok cihaz MIUI 13 güncellemesi aldı. Redmi, Mi, Poco modelleri arasında birçok cihaz için bu güncellemeler sunulmaya devam ediyor. 

Redmi Note 10 Pro 5G’de O Listeye Eklendi!

Xiaomi’nin geçtiğimiz dönemde yen akıllı telefon serisi olan Redmi Note 11’i duyurmasının ardından teknoloji dünyasında heyecan yarattı. Ancak geçen yılın en çok satan ve beğenilen modelleri arasında ilk sıralarda yer alan Redmi Note 10 ailesinin de unutulmadığını duyuran Xiaomi, Note 10 e 11 modellerinde MIUI 13 güncellemesini paylaşacaklarını duyurdu. 

Haber

Kısa süre önce yapılan duyuru sonrasında Android 12 tabanlı MIUI 13 sürümünün şimdide Redmi Note 10 Pro 5G modeli için yayınlandığı aktarıldı. Bazı ülkelerde söz konusu model Poco X3 GT adıyla satışa sunulduğu için Poco cihazlarında da bu güncellemenin kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. 

MIUI 13 Alacak Telefonlar 

Xiaomi modellerinde birçok yenilik sunana MIUI 13 güncellemesi birçok cihaz tarafından alınabilecek. Yeni yazı tipleri, Widget’lar, can duvar kağıtları, gizlilik iyileştirmeleri ve verimlilik dahil olmak üzere birçok iyileştirmeye imza atıldı. Android tabanlı MIUI 13 sürümü sayesinde kullanıcılar Xiaomi cihazları ile çok daha verimli ve güvenli işlem gerçekleştirebilecek. 

Şuana kadar MIUI 13 alan ve alması beklenen başlıca cihazlar ise şunlar:

  • Redmi K40 Gaming Edition 
  • Redmi Note 10 Pro 5G 
  • Xiaomi Mi 10 – Mi 10 Pro – Mi 10S
  • Xiaomi Mi 11 i – Mi 11 Lite 5G
  • Xiaomi Mi 11X – Mi 11 X Pro 
  • Poco F2 Pro 
  • Poco F3 Pro 
  • Poco X3 Pro – X3 GT

Gelişmelerden Haberdar Olun

@