WhatsApp kullanıcıları için beklenen haber geldi. Meta isimli çatı şirket tarafından bir süre önce duyurulan ve hayata geçirilmesi beklenen bir özellik bu sefer duyuruldu.

Togg ve Ferrari tasarımcısı şimdi de Foxconn için otomobil tasarımı yaptı! Foxconn Model B özellikleri, Türkiye fiyatı Togg ve Ferrari tasarımcısı şimdi de Foxconn için otomobil tasarımı yaptı! Foxconn Model B özellikleri, Türkiye fiyatı

WABetaInfo tarafından yapılan duyuru kapsamında WhatsApp'ta bir süredir aktif olarak kullanılan bir özelliğe ilişkin güncellemeler yapılacağı bildirildi.

İlk olarak Snapchat'te kullanılmaya başlanan tek göstermelik fotoğraf özelliği daha sonra dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Instagram tarafından DM kısmına getirilmişti. DM'e gelen bu özellik ile kullanıcılar yayılmasını istemedikleri fotoğraf ya da videoları karşı tarafa bir kez gösterilecek şekilde gönderiyor ve bu sayede kullanıcı güvenliği oluşturuluyordu.

Son olarak ağ üzerinden mesajlaşma uygulamaları arasında en üst sırada yer alan WhatsApp tarafından kullanıma sunulan bu özelliğin en çok eleştirilen kısmı ise karşı tarafın ekran görüntüsü ve kaydı alabiliyor olmasıydı. Bu sorun ile karşı karşıya kalan Meta bununla ilgili bir güncelleme geleceğini duyurmuştu. 

Son olarak WABetaInfo tarafından verilmiş olan bilgiler kapsamında bu özelliğin hayata geçirileceği bildirildi. Gelen bilgilere göre özellik ile ilgili ekran görüntüleri de şu şekilde paylaşıldı;

2-4